|
کدخبر: 327296

اختصاصی گسترش نیوز؛

قیمت انواع دمنوش کیسه ای / جنسینگ ۳ میلیون تومان فروخته می شود

در این گزارش به بررسی قیمت انواع دمنوش در بازار پرداخته ایم.

اقتصاد قیمت انواع دمنوش کیسه ای / جنسینگ ۳ میلیون تومان فروخته می شود

دمنوش ها انواع و طعم های مختلفی دارند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. اصولا مصرف دمنوش ها از سوی پزشک توصیه می شود اما نباید مصرف به اندازه باشد که برای بدن به جای فایده، ضرر داشته باشد. از انواع دمنوش های رایج می توان به گل گاو زبان، دمنوش نعنا، چای ترش، دمنوش بابونه، آویشن  اشاره کرد. تعداد دمنوش ها بسیار است و ما در این گزارش قصد داریم تا قیمت و خواص تعدادی از آن ها را بررسی کنیم.

دمنوش-۱

دمنوش گل گاو زبان، یکی از رایج ترین انواع دمنوش است که به صورت فله ای و کیسه ای به فروش می رسد. این گیاه خاصیت های بسیاری دارد که از جمله آن می توان به درمان خارش پوست و بیماری های پوستی اشاره کرد. همچنین این گیاه دارای خاصیت آرام کننده اعصاب است و به هضم غذا کمک بسیاری می کند. هر بسته ۱۴ عددی دمنوش گل گاو زبان مبلغ ۱۴۲ هزار تومان قیمت دارد. دمنوش بهار نارنج، یکی دیگر از انواع دمنوش است که این گیاه نیز دارای خواص سرشاری است. این گیاه می تواند بیماری های گوارش را تسکین دهد و برای اختلال خواب بسیار مفید است. همچنین مصرف این دمنوش برای افرادی که بیماری میگرن دارند بسیار توصیه می شود. هر بسته ۱۴ عددی دمنوش بهارنارنج، مبلغ ۱۳۸ هزار تومان فروخته می شود.

انواع-دمنوش

دمنوش قهوه سبز، یکی دیگر از انواع دمنوش ها است که گفته می شود برای لاغری کاربرد اساسی دارد. همچنین می تواند فشار خون را کاهش داده و کلسترول بدن را کنترل کند. هر بسته ۱۲ عددی دمنوش قهوه سبز در فروشگاه های آنلاین، مبلغ ۱۴۰ هزار تومان فروخته می شود. دمنوش میوه ای که از ترکیب چند میوه تهیه شده است نیز در این سایت فروخته می شود. هر بسته ۱۸ عددی این مدل دمنوش ۱۶۹ هزار تومان فروخته می شود. دمنوش گیاهی نعنا، یکی دیگر از انواع محصولات این سایت است که در بسته بندی های ۱۴ عددی، مبلغ ۱۴۲ هزار تومان به فروش می رسد.

چای ترش خواص بسیاری دارد و این گیاه نیز به صورت کیسه ای و در بسته بندی های ۱۴ عددی فروخته می شود. هر بسته ۱۴ عددی این گیاه ۱۴۸ هزار تومانت قیمت دارد. مصرف چای ترش سبب می شود تا چربی های اضافی بدن از بین برود و کمک بزرگی برای کاهش اشتها است. گفته می شود این گیاه برای کاهش وزن تاثیر بسیار خوبی دارد. در جدول زیر می توانید قیمت انواع دمنوش را مشاهده کنید.

 

 

انواع دمنوش

قیمت

دمنوش عناب ۱۸ عددی

۱۶۹،۰۰۰

دمنوش کرفس و لیمو ۲۰ عددی

۴۸،۰۰۰

دمنوش آرامش ۵۰۰ گرم

۱۵۶،۰۰۰

دمنوش زعفرانی ۱۲ عددی

۲۱۹،۰۰۰

دمنوش اسطوخودوس ۲۰ عددی

۸۵،۰۰۰

دمنوش زعفران و مرم گلی ۱۲ عددی

۱۲۵،۰۰۰

دمنوش جنسینگ قرمز یک کیلویی

۳،۱۵۰،۰۰۰

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، جنسینگ قیمت بسیار بالایی در میان انواع دمنوش دارد. جنسینگ کمک بزرگی به درمان دیابت می کند و برای سلامت قلب بسیار مفید است.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها