|
کدخبر: 326317

پیش بینی عجیب برای ارز دیجیتال کاردانو / ۲۰۲۴ سال انفجار قیمت است؟

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت ارز دیجیتال کاردانو (ADA) با کاهش ۳.۸ درصدی به ۰.۴۵ دلار رسیده است.

اقتصاد پیش بینی عجیب برای ارز دیجیتال کاردانو / ۲۰۲۴ سال انفجار قیمت است؟

 در همین مدت، حجم معاملات این توکن که در رتبه دهم برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد، با جهشی ۵۷ درصدی به ۳۷۶ میلیون دلار افزایش یافته است.

اوایل هفته جاری، قیمت کاردانو حدود ۲ درصد افزایش یافت، که این امر در پی اعلام همکاری احتمالی این بلاکچین با بیت‌کوین کش بوده است.

طبق سخنان چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، این احتمال وجود دارد که در به‌روز‌رسانی‌های آتی، این ۲ شبکه با یکدیگر ادغام شوند. با این حال، دستیابی به اجماع فنی بین ذینفعان و توسعه‌دهندگان، از چالش‌های مهم این مسیر خواهند بود.

با انتشار این خبر، قیمت کاردانو طی این هفته عملکرد امیدوارکننده‌ای داشت و در پی بهبود شرایط کلی بازار در این مدت، حدود ۲.۵ درصد افزایش یافت.

به گفته تحلیلگران، چنانچه بهبود وضعیت بازار ادامه‌دار باشد، قیمت کاردانو می‌تواند تا مقاومت ۰.۵ دلار افزایش یابد. در ادامه و در صورت ورود خریداران بیشتر به بازار، قیمت ADA تا ۰.۸ دلار و حتی ۱ دلار نیز افزایش خواهد یافت.

کاردانو-نمودار

از طرف دیگر، اگر روند نزولی دوباره برقرار شود، قیمت ADA ممکن است تا حمایت ۰.۴ دلار سقوط کند. ادامه فشار فروش، قیمت این ارز دیجیتال را به ۰.۳۵ دلار خواهد رساند.در این میان، شاخص قدرت نسبی (RSI) کاردانو در چارت روزانه در سطح ۴۰.۳۶ قرار دارد که نشان‌دهنده وضعیتی خنثی برای این دارایی است. این موقعیت نسبتاً خنثی، نشان‌دهنده یک دوره روند جانبی و عدم اطمینان معامله‌گران در مورد جهت آینده حرکت قیمت است.

 

منبع: رمز ارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها