|
کدخبر: 324765

قیمت گوشی / قیمت موبایل سامسونگ / بازار موبایل

تصمیم بزرگ شرکت سامسونگ / سرازیر شدن گوشی های پرچمدار به بازار قطعی شد

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که این برند تاکنون بیش از ۶۵.۴ میلیون گوشی هوشمند و تبلت تولید کرده است

اقتصاد تصمیم بزرگ شرکت سامسونگ / سرازیر شدن گوشی های پرچمدار به بازار قطعی شد

سامسونگ، در سه ماهه اول سال جاری، در عرصه تجارت عملکرد بسیار خوبی داشته است. عملکرد فوق‌العاده گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۴ در بازار، باعث جلب توجه بسیاری شده است. به همین دلیل، شرکت سامسونگ تصمیم گرفته است تا در سال جاری بیش از ۵۰ میلیون گوشی رده بالا را به بازار عرضه کند.

این مجموعه جدید رکورد ثبت سفارش قبل از فروش را در چند کشور شکسته است. بنابراین، سامسونگ هدف داخلی خود را در تولید گوشی‌ها و تبلت‌ها برآورده کرده است. سامسونگ قصد دارد تا سال ۲۰۲۴، تعداد ۲۵۳ میلیون گوشی هوشمند را تولید و به بازار عرضه کند.

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که این برند تاکنون بیش از ۶۵.۴ میلیون گوشی هوشمند و تبلت تولید کرده است که در واقع از هدف اولیه که ۲۳ میلیون بود، ۲۲ درصد بیشتر است. نکته جالب اینجاست که این عدد تلفن‌های تولید شده توسط پیمانکار سامسونگ، شامل Wingtech نمی‌شود.

طبق گزارش‌ها، این شرکت قصد دارد حدود ۲۵۳ میلیون گوشی رده بالا را روانه بازار کند که ۵۱ میلیون از آن‌ها از سری گلکسی S و Z هستند.

ظاهراً، سامسونگ قبل از عرضه گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶ که در جولای ۲۰۲۴ اتفاق خواهد افتاد، واحدهای کافی از تلفن های هوشمند گلکسی خود را تامین کرده است. به نظر می‌رسد فروش خوب گلکسی S۲۴ در سراسر جهان و سایر گوشی‌های مقرون به صرفه اش سامسونگ را به سمت تولید بیشتر سوق داده است.

با توجه به افزایش فروش گوشی‌ها و تبلت‌های Galaxy، واحد سامسونگ دیسپلی که پنل‌های OLED را برای بخش گوشی‌های هوشمند سامسونگ MX تأمین می‌کند، به سرعت، فعالیت خود را افزایش داده است. همچنین گزارش شده که خط تولید A۲ این واحد که پنل‌های OLED سخت را تولید می‌کند و در گوشی‌های Galaxy A، Galaxy F و Galaxy M استفاده می‌شود، با ۸۰٪ ظرفیت بالقوه خود در مشغول به کار است.

تلفن‌های همراه، یکی از ابزارهای پرکاربرد در سطح جهان محسوب می‌شوند. از زمان ظهور این ابداع تا به امروز، تحولات زیادی در این زمینه رخ داده که این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد. قبل از اینکه گوشی‌های همراه وارد عرصه شوند، فعالیت‌های مختلفی از جمله پیگیری اخبار، دریافت اطلاعات از قیمت‌های روز محصولات، برقراری ارتباط و سایر وظایف به شکل متفاوتی انجام می‌شد که با ظهور این ابزار همیشگی تغییر کرد.

یکی از جذابیت‌های جاری، گوشی‌های تلفن همراه مدرن است. این وسیله نه تنها از لحاظ اختراع و تکنولوژی بلکه از نظر کاربردهای متعددی که دارد، همواره مورد بحث و توجه قرار گرفته است. در حقیقت، ارزش و کاربرد این دستگاه دوست‌داشتنی بسیار گسترده است.

گوشی موبایل قادر است تقریباً هر کاری که شما بخواهید انجام دهد و با بهره‌مندی از هوش مصنوعی جدید، سفر، خواندن کتاب و حتی نگارش متون به جای شما، را انجام دهد. جالب است که این همه امکانات با یک هزینه اندک برقرار است، تنها با شارژ منظم آن. حالا که ویژگی‌های گوشی هوشمند را شناختیم، به بررسی قیمت روز گوشی‌ها بپردازیم تا بتوانیم یکی از این ابزارهای هوشمند را به دست آوریم. منتظر همراهی شما هستیم.

منبع: تکراتو

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها