|
کدخبر: 323018

قیمت خودرو / بازار خودرو / خودروسازی

این دو خودرو لوکس را مفت بخرید / با قیمت مصوب صاحب خودرو لاکچری شوید

شرایط فروش فیدلیتی پرایم و پرستیژ (فروردین ۱۴۰۳) به تازگی اعلام شده است.

اقتصاد این دو خودرو لوکس را مفت بخرید / با قیمت مصوب صاحب خودرو لاکچری شوید

فروش پیش یا فاز پیش ساخت در صنعت خودرو، تأثیرات قابل توجهی بر صنعت و بازار خودروسازی دارد. این اقدام معمولاً با ارائه تخفیف‌ها یا شرایط ویژه به مشتریان در مرحله اولیه تولید یک مدل خودرو انجام می‌شود. تأثیر اصلی پیش‌فروش، ایجاد احساس فوری برای خریداران و افزایش تقاضا در بازار است.

تاثیر اصلی پیش‌فروش، ایجاد احساس فوری برای خریداران و افزایش تقاضا در بازار است. این اقدام می‌تواند باعث ایجاد اشتیاق برای خرید، جلب مشتریان جدید، و حتی تسهیل فرآیند تولید و توزیع شود. همچنین، باعث ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان می‌شود و به ویژه در مواجهه با چالش‌های اقتصادی می‌تواند برای صنعت خودروسازی به عنوان یک راهکار استراتژیک عمل کند.

مشخصات فنی

فیدلیتی پرایم یا جتور X70 محصول چری چین است و به همین خاطر، مشخصات فنی آن با دیگر محصولات خودروسازی چینی مثل آریزو و چری یکسان است. همچنین این کراس‌اوور روی پلتفرم تیگو ۸ ساخته شده است.یکی از معایبی که می‌توان برای فیدلیتی پرایم در نظر گرفت، تک دیفرانسیل بودن آن است، در صورتی که اگر سیستم چهار چرخ متحرک داشت می‌توانست طرفداران آفرود را جذب خود کند.

در همین راستا شرایط فروش فیدلیتی پرایم و پرستیژ (فروردین ۱۴۰۳) اعلام شد.

پیرو بخشنامه شماره ۱۴۰۲/۱۱۲۲ مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ به اطلاع متقاضیان محترم و عاملیت های مجاز میرساند، امکان تکمیل فرآیند ثبت نام خودرو فیدلیتی جهت بخشی از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی (طرح عادی)، با توجه به اولویت بندی اعلام شده از سوی وزارت صمت با نوبت زمستان ۱۴۰۲، به صورت آنلاین فراهم گردیده است. همچنین در این مرحله از ثبت نام در صورت تمایل متقاضیان، امکان انتخاب محصولات مطابق ظرفیت شرکت و به شرح جدول شماره ۱ مهیا می باشد. لذا متقاضیان میتوانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ لغایت ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ اقدام فرمایند. شایان ذکراست بازه زمانی مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

شرایط فروش:

 

منبع: ایران جیب
  • ناشناس ارسالی در

    کسی که این تیترو زدی.بیشعور خودتی.
    مفت شما ازجان ادمیزاد گرانه.بیشعور خود تی

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها