|
کدخبر: 321769

بازار خودرو / قیمت خودرو / فروش خودرو

فوری / این حراجی بزرگ خودرویی را از دست ندهید

تیگو ۸ پرو هیبرید e پلاس، تیگو ۸ پرومکس، فونیکس FX و تیگو ۷ پریمیوم از تاریخ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ برای مشتریان در دسترس قرار می‌گیرند. مدیران خودروسازی اعلام کرده‌اند که علاوه بر خرید نقدی، متقاضیان می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از طریق طرح فروش اقساطی نیز تهیه کنند.

اقتصاد فوری / این حراجی بزرگ خودرویی را از دست ندهید

آن طور که این خودروساز خصوص اعلام کرده است متقاضیانی که قصد خرید چهار محصول عرضه شده را دارند باید ۶۰ درصد نرخ خودروی مورد نظر خود را پرداخت کرده و الباقی را به صورت اقساطی به این خودروساز پرداخت کنند. مدیران خودرویی‌ها تعهد داده‌اند که خودروهای عرضه شده در این طرح فروش را دربازه زمانی ۹۰ روزه به خریداران تحویل دهند.

اطلاعیه منتشر شده در ارتباط با این طرح فروش نقد و اقساطی مشخص نمی‌کند خودروهای عرضه شده با چه رنگ هایی عرضه می‌شوند بنابراین خریداران برای اطلاع از حزییات این طرح فروش می‌توانند به نمایندگی‌های مدیران خودرو مراجعه کنند.

براساس لیست قیمتی مدیران خودرو درحال‌حاضر تیگو ۸ پرو هیبرید e پلاس با قیمتی حدود دو میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان، تیگو ۸ پرومکس با قیمتی حول و حوش دو میلیارد و ۵۸۵ میلیون تومان، فونیکس FX با قیمتی نزدیک به یک میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان و تیگو ۷ پرو پریمیوم نیز با نرخ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در تیررسی متقاضیان قرار دارد.

فروش-فوری-خودرو-

بررسی قیمت‌های بازاری خودروهای یاد شده خبر از فاصله میان قیمت‌های کارخانه و بازار می‌دهد. متقاضیان چنانچه در این طرح فروش شرکت کنند می‌توانند از سودی حدود ۲۰۰ میلیون تا ۳۶۵ میلیون تومانی بسته به نوع خودرویی که انتخاب می‌کنند، بهره‌مند شود.

تیگو ۸ پرومکس در سر لیست فاصله قیمتی میان کارخانه و بازار قرار دارد. این خودرو با نرخ حدود دو میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومانی در بازار داد و ستد می‌شود. بنابراین خرید این خودور از مسیر طرح جدید فروش مدیران خودرو سودی حدود ۳۶۵ میلیون تومانی را به حساب خریداران این خودرو واریز می‌کند.

فونیکس FX در رتبه دوم قرار دارد. چنانچه خریداران این خودرو را انتخاب کنند می‌توانند سودی حدود ۳۵۰ میلیون تومانی را نصیب خود کنند. قیت بازاری این خودرو حول و حوش دو میلیارد و ۸۰ میلیون تومان است.

تیگو ۸ پرو هیبرید پلاس نیز با نرخ دو میلیارد و ۹۷۰ تومان از بازار قابل خریداری است. با توجه به نرخ کارخاته‌ای این خودروی هیبریدی خریداران سودی حدود ۲۰۰ میلیون تومانی را نصیب خود می‌کنند.

شرایط طرح فروش نقد و اقساط مدیران خودرو برای ۴ محصول در اسفند ۱۴۰۲ برای ۴ محصول اعلام شد.

شرکت مدیران خودرو در نظر دارد امروز شنبه ۱۲ اسفندماه ۴ محصول خود را به صورت نقدی و اقساطی عرضه نماید.

این طرح از ساعت ۱۵ امروز در نمایندگی مجاز مدیران خودرو فعال خواهد شد.

طرح فروش محصول جدید کرمان موتور، بک ایکس ۳ برای نخستین بار آغاز می‌شود.

شرکت کرمان موتور در نظر دارد برای نخستین بار فروش خودرو بک X۳ را با نرخ قطعی ویژه اسفندماه ۱۴۰۲ آغاز نماید.

این شرایط از صبح امروز سه شنبه ۱ اسفندماه ۱۴۰۲ تا زمان تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.

 

مشخصات فنی:

موتور: ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه

حجم موتور: ۱۴۹۸ سی سی

تنفس موتور: تنفس طبیعی

انتقال نیرو: دیفرانسیل جلو

حداکثر قدرت: ۱۰۲ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه

حداکثر گشتاور: ۱۴۰ نیوتن متر در ۴۴۰۰ دور در دقیقه

جعبه دنده: CVT

شتاب ۰ تا ۱۰۰

۱۱.۴ ثانیه

جی پلاس، گروه خودروسازی مدیران خودرو از صبح امروز شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ دو محصول تیگو۸ پرو هیبرید و تیگو۸ پرومس IE را با مدل ۱۴۰۳ آغاز کرد.

شرایط طرح فروش نقدی و اقساط تیگو ۸ پرو با مدل ۱۴۰۳ اعلام شد.گروه خودروسازی مدیران خودرو از صبح امروز شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ دو محصول تیگو۸ پرو هیبرید و تیگو۸ پرومس IE را با مدل ۱۴۰۳ آغاز کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی‌های مجاز این شرکت مراجعه نمایید: شرکت صنایع خودروسازی مدیران، که با نام مدیران خودرو نیز شناخته می‌شود، یک شرکت مونتاژ خودروی چینی است، که از سال۱۳۸۱ فعالیت خود را در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهر بم آغاز کرد.

این شرکت، مونتاژ کنندهٔ برخی از محصولات شرکت چینی چری اتومبیل می‌باشد که خودروهای این کمپانی را در قالب دو برند فونیکس و ام‌وی‌ام در بازار ایران عرضه می‌کند. این شرکت از سال ۱۳۹۹ لوگو خودروهای چری را به لوگو اختصاصی خود تغییر داد. مدیران خودرو در سال ۱۴۰۰ به منظور عرضه خودروهای رده بالا کمپانی چری برند فونیکس را تأسیس نمود.

فروش اقساطی محصولات شرکت مدیران خودرو با مدل ۱۴۰۳ در نمایندگی‌های شرکت، از عصر روز گذشته (دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۳) آغاز شده است. این فروش اقساطی شامل پنج مدل محصول این شرکت می‌باشد.

شرایط جدید فروش ویژه محصولات مدیران خودرو اعلام شداین طرح در نمایندگی‌های مجاز این شرکت مطابق جدول ذیل فعال خواهد شد.

 

فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو با مدل ۱۴۰۳ در نمایندگی‌های این شرکت آغاز شد.

فروش محصولات مدیران خودرو از عصر روز گذشته (دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۳) در ۵ مدل از محصولات آن به صورت اقساطی و با مدل ۱۴۰۳ آغاز شد.

این طرح در نمایندگی‌های مجاز این شرکت مطابق جدول ذیل فعال خواهد شد.

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو با اقساط ۱۲ الی ۶۰ ماهه اعلام شد. متقاضیان ثبت نام خودرو‌های چینی باید حداقل ۶۰ درصد نرخ خودرو را در زمان ثبت نام به حساب شرکت واریز کنند.

بر اساس جزییات شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو ۱۴۰۲، این طرح مربوط به خودروی‌های فونیکس آریزو ۶ پرو اکسلنت، تیگو ۷ پرو پرمیوم، فونیکس FX پرمیوم و تیگو ۸ پرومکس IE است. متقاضیان ثبت نام مدیران خودرو باید حداقل ۶۰ درصد نرخ خودرو را در زمان ثبت نام به حساب شرکت واریز کنند. ۴۰ درصد باقیمانده نرخ خودرو نیز تسهیلات خرید خودرو است. مشتریان می‌توانند بخش تسهیلات را در قالب اقساط یک الی پنج ساله بازپرداخت نمایند که سود آن ۲۳ درصد است. همچنین سود انصراف ۱۲ درصدی برای این شرایط فروش در نظر گرفته شده است. مهلت تحویل خودرو نیز ۹۰ روز پس از تکمیل وجه پیش پرداخت و تایید اعتباری اقساط خواهد بود.

متقاضیان ثبت نام مدیران خودرو ۱۴۰۲ میبایست از امکان فراهم نمودن مدارک مورد نیاز لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات در خرید اقساطی خودرو اطمینان حاصل کند. درصورت عدم توانایی مشتری در احراز مستندات مالی و عدم تخصیص تسهیلات توسط بانک، مسئولیتی بر عهده مدیران خودرو نیست.

در صورت انتخاب روش فروش اقساطی مدیران خودرو تاریخ تحویل خودرو ۹۰ روزکاری بعد از تایید نهایی لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات خواهد بود.

حداقل میزان پیش پرداخت و نرخ کارمزد و تغییر دوره اقساط خودرو با توجه به محدودیت شرکت‌ها ارائه دهنده تسهیلات متغییر خواهد بود.

شرایط فروش فوری خودرو نقد و اقساط

مشتریان خرید اقساطی ام وی ام می‌بایستی حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز از تاریخ ثبت نام مدیران خودرو ۱۴۰۲، نسبت به تکمیل و تسلیم کلیه مستندات مورد نیاز شرکت اقدام کنند بدیهی است در پایان مدت مذکور شرکت هیچگونه تعهدی در خصوص اخذ مدارک و در نتیجه انعقاد قرارداد و تحویل خودرو به مشتری نخواهد داشت.

اعتبار سنجی مشتریان و ضامنین عدم وجود چک برگشتی و اقساط معوق مطابق با اطلاع رسانی‌ها پیشین انجام می‌گردد. تاریخ تایید پرونده‌های متقاضیان ثبت نام فروش mvm با اقساط ۶۰ ماهه توسط شرکت مالک اولویت تخصیص و ارسال خودرو‌ها می‌باشد.

مشتریان می‌توانند جهت مشاهده لیست نمایندگی مدیران خودرو در سراسر کشور و همچنین مشخصات خودرو‌ها اعم از آپشن، مشخصات فنی، ظاهری درونی و بیرونی، تو دوزی و رینگ، ابعاد و… به سایت ثبت نام مدیران خودرو به آدرس https: //www.mvmco.ir/ مراجعه کنند.

آریزو ۶ پرو اکسلنت، تیگو ۷ پرو پریمیوم، FX پریمیوم و تیگو ۸ پرومکس IE چهار خودرویی است که مدیران خودرویی‌ها قصد دارند به صورت قسطی به متقاضیان واگذار کنند. نکته قابل توجه این است که خودروهای واگذار شده با مدل ۱۴۰۳ برای متقاضیان فاکتور خواهد شد.

براساس لیست قیمتی مدیران خودرو، آریزو ۶ پرو اکسلنت با قیمتی حدود یک میلیارد و ۲۴۲ میلیون تومان، تیگو ۷ پرو پریمیوم با نرخ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون، FX پریمیوم با قیمتی حول و حوش یک میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان و تیگو ۸ پرومکس IE نیز با نرخ حدود دو میلیارد و ۵۸۴ میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد.

مدیران سامانه یکپارچه فروش خودرو بالاخره درهای سامانه را به روی جانبازان باز کردند.

مدیران خودرو به متقاضیانی که قصد دارند از این فرصت خرید قسطی استفاده کنند اعلام کرده با حداقل ۶۰ درصد نرخ نقدی خودرو ( قیمت‌های ذکر شده در لیست قیمتی این خودروساز) را به عنوان پیش پرداخت به حساب مدیران خودرو واریز کنند.

باقی مانده نرخ خودرو نیز از سوی متقاضیان در بازه زمانی ۱۲ ماهه تا ۶۰ ماهه (با توجه به برنامه‌ریزی مالی خریدار) باید پرداخت شود. سود تسهیلات در نظر گرفته شده برای تمامی خودرو و تمامی بازه‌های زمانی باز پرداخت تسهیلات ۲۳ درصد خواهد بود.

آریزو ۶ پرو اکسلنت با رنگ‌های سفید و مشکی در این طرح فروش قسطی حاضر است.

تیگو ۷ پرو پریمیوم و تیگو ۸ پرومکس IE نیز با سه رنگ سفید، مشکی صدفی و نوک مدادی در تیررس انتخاب خریداران قرار دارد.

همچنین سه رنگ سفید اسپرت، مشکی و نوک مدادی نیز برای FX پریمیوم در نظر گدعته سده است.

این خودروساز خصوصی قول داده خودروها را در بازه زمانی ۹۰ روزه کاری به مشتریان تحویل دهد.

اگر متقاضیان بعد از واریز پیش پرداخت به هر دلیل تا قبل ار تحویل گرفتن خودرو از خرید خود پشیمان شوند مدیران خودرویی‌ها سود ۱۲ درصدی سالیانه را محاسبه کرده و به علاوه اصل مبلغ پیش پرداخت به حساب خریداران عودت می‌دهند.

واگذاری خودرو به صورت قسطی در شرایطی در دستورکار مدیران خودرویی‌ها قرار گرفته که بازار خودرو از ابتدای زمستان ۱۴۰۲ نوسانی بوده و نمودار قیمتی خودروها در بیشتر روزهایی آخرین فصل سال صعودی بوده است.

دولت ایران در سالیان گذشته با اقداماتی چون ترغیب خودروسازان به افزایش تولید، برگزاری طرح‌های فروش با زمان تحویل کوتاه مدت و ترفندهای مشابه، سعی دارد نرخ را متعادل کند؛ اما تا امروز موفقیت قابل توجهی در این زمینه نداشته است.

فروش فوری خودرو با وام

قیمت خودروهای مدیران خودرو از محبوب‌ترین تولیدکنندگان خودروهای مونتاژی در ایران است. محصولات مدیران خودرو در سه دسته کلی؛ ام‌وی‌ام، چری و فونیکس به بازار عرضه می‌شوند و همگی در شمار خودروهای مونتاژی چینی هستند. محصولات ام وی ام و چری در شمار محصولات معمولی و نسبتا اقتصادی این برند جای می‌گیرند و برند فونیکس، برند اختصاصی مدیران خودرو برای خودروهای رده‌بالا است.

 

ام وی ام ایکس ۲۲ دنده‌ای اسپرت ۷۶۰،۰۰۰،۰۰۰

ام وی ام ایکس ۲۲ اتوماتیک اسپرت ۸۹۰،۰۰۰،۰۰۰

ام وی ام ایکس ۲۲ پرو اتوماتیک IE ۹۸۰،۰۰۰،۰۰۰

ام وی ام X۳۳ کراس دنده‌ای ۹۶۰،۰۰۰،۰۰۰

ام وی ام X۳۳ کراس اتوماتیک ۱،۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰

ام وی ام ایکس ۵۵ پرو اکسلنت اسپرت ۱،۳۷۵،۰۰۰،۰۰۰

 

چری آریزو ۶ اکسلنت ۱،۴۳۰،۰۰۰،۰۰۰

چری تیگو ۵ IE ۱،۳۳۰،۰۰۰،۰۰۰

چری تیگو ۷ IE ۱،۷۰۰،۰۰۰،۰۰۰

فونیکس FX پریمیوم ۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰

فونیکس FX اکسلنت ۱،۸۳۰،۰۰۰،۰۰۰

فونیکس آریزو ۶ پرو ۱،۵۵۰،۰۰۰،۰۰۰

فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت ۱،۹۵۰،۰۰۰،۰۰۰

فونیکس تیگو ۸ کلاسیک ۲،۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰

فونیکس تیگو ۸ پرو پرمیوم ۲،۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰

فونیکس تیگو ۸ پرو مکس ۲،۹۰۰،۰۰۰،۰۰۰

شرایط جدید فروش با تسهیلات بلندمدت محصولات فونیکس و ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

شرایط فروش اقساطی تیگارد X۳۵ ویژه بهمن ماه اعلام شد. مهلت ثبت نام این کراس اوور کامپکت از ۱ بهمن ماه لغایت ۳۰ بهمن ماه می‌باشد.

 

منبع: مکتوب نامه

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها