|
کدخبر: 317753

بازار ارزهای دیجیتال | بازار رمزارز | قیمت بانک

افزایش ۱۴ درصدی قیمت BONK / روند صعودی ادامه دارد؟

قیمت بانک (BONK) بر خلاف بازار نزولی میم‌کوین‌ها، ۱۴ درصد افزایش یافته و به سطح ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار رسیده است.

اقتصاد افزایش ۱۴ درصدی قیمت BONK / روند صعودی ادامه دارد؟

ارز دیجیتال Bonk جدیدترین میم کوین با تم سگ در بازار رمزارزها است که روی بلاکچین سولانا ساخته شده است. صفحه رسمی ارز دیجیتال بانک در توییتر آن را به عنوان «اولین کوین با تم سگ در شبکه سولانا، برای مردم و با مردم» معرفی می‌کند که قرار است در بسیاری از برنامه‌های بزرگ این شبکه استفاده شود.

ایدئولوژی «برای مردم و با مردم» رمزارز Bonk به خوبی در ایردراپ آن منعکس شد. بر اساس وایت پیپر ارز دیجیتال بونک که به صورت طنز Bonkpaper نامیده می‌شود، پس از راه‌اندازی رسمی این رمزارز در ۲۵ دسامبر، توسعه‌دهندگان ۵۰ درصد از عرضه اولیه ۱۰۰ تریلیون واحدی توکن BONK را میان مجموعه‌داران، معامله‌گران، هنرمندان و توسعه‌دهندگان توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اکوسیستم سولانا ایردراپ کردند.

بر اساس این وایت پیپر، دلیل اصلی راه‌اندازی ارز دیجیتال بانک، رفع احساسات منفی پیرامون سولانا و بازگرداندن نقدینگی به صرافی‌های غیرمتمرکز ساخته‌شده در این شبکه بود. در وبسایت رسمی رمزارز Bonk آمده است: «دست‌اندرکاران ارز دیجیتال بونک از توکنومیک‌ سمی آلامدا ریسرچ (Alameda Research) خسته شده بودند و می‌خواستند یک میم کوین سرگرم‌کننده بسازند که با آن، همه فرصت برابری داشته باشند.»

در حالی که ارز دیجیتال Bonk برای اولین بار در ۲۵ دسامبر راه‌اندازی شد، اما از ۹ دسامبر نکاتی در مورد آن در توییتر منتشر شده بود. و از آن زمان تاکنون هم، ارز دیجیتال بونک حمایت‌هایی را از سوی برخی از برجسته‌ترین شخصیت‌ها در بخش NFT اکوسیستم سولانا دریافت کرده است. این امر، یکی از نیروهای محرکه اصلی رشد ناگهانی و سریع توکن BONK است.

قیمت بانک (BONK) بر خلاف بازار نزولی میم‌کوین‌ها، ۱۴ درصد افزایش یافته و به سطح ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار رسیده است.

در واقع، بانک یکی از معدود گزینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاران در میم‌کوین‌ها در هفته جاری بوده است و سایر میم‌کوین‌ها همگی در روند نزولی به سر می‌برند.

قیمت شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) به طور قابل توجهی کاهش یافته و فلوکی اینو (FLOKI) نیز با ۱۸ درصد کاهش، بدترین عملکرد را داشته است.

برخی از تحلیلگران بازار عدم نزول قیمت بانک را به این واقعیت نسبت می‌دهند که این میم‌کوین به جای اتریوم، در شبکه سولانا میزبانی می‌شود.

با توجه به اینکه توکن Dogwifhat (معروف به سگ کلاهدار) که آن هم در بستر شبکه سولانا ایجاد شده، از معدود میم‌کوین‌های دیگری است که روندی صعودی دارد، می‌توان صحت این موضوع را تأیید کرد.

در این میان، آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران صرافی BitMEX نیز دیدگاه مثبت خود در مورد آینده سولانا را طی پستی در X به اشتراک گذاشت. اظهار نظر او همزمان با افزایش قیمت سولانا از کمتر از ۹۰ به بیش از ۱۰۰ دلار مطرح شده است.

با وجود واکنش‌های متفاوت بازار، هیز همچنان بر اعتقاد خود استوار است و افزایش بالقوه ارزش سولانا را پیش‌بینی می‌کند.

بر اساس داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، حجم معاملات بانک در کنار رشد قیمت این توکن، ۶۵ درصد افزایش یافته و به ۶۰۳ میلیون دلار رسیده است. این رقم، بیش از دو برابر حجم معاملات شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته است که از علاقه سرمایه‌گذاران به توکن بانک حکایت دارد.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها