|
کدخبر: 317635

بازار ارزهای دیجیتال | بازار رمزارز | قیمت شیبا اینو

سوپرایز جدید برای شیبا داران / ارائه پاداش های جدید به سرمایه گذاران

تیم توسعه‌دهنده شیبا با ارائه این پاداش‌ها، جامعه‌ این ارز دیجیتال را تشویق می‌کند تا مشارکت بیشتری داشته باشند و قصد دارد کاربران بیشتری را به اکوسیستم جلب کند.

اقتصاد سوپرایز جدید برای شیبا داران / ارائه پاداش های جدید به سرمایه گذاران

ارز دیجیتال شیبا اینو که در آگوست ۲۰۲۰، با نماد سگی از نژادهای بومی ژاپن عرضه شد، نماد اختصاری این رمزارز، SHIB بوده و خود را به عنوان قاتل دوج کوین معرفی می‌کند.

در دنیای ارزهای دیجیتال، همچنان شاهد ظهور و رشد سریع پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین هستیم که نه‌تنها تغییرات اساسی در صنعت مالی جهانی به‌وجود آورده‌اند، بلکه نقش به‌سزایی در آینده‌‌ای متمرکز بر فناوری ایفا می‌کنند. دنیای عجیب این دارایی‌های دیجیتالی با معرفی ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) عجیب‌تر شد و همه‌گیری مدل فکری سرمایه‌گذاران و حمایت آن‌ها، این ارز دیجیتال را به یکی از برترین رمزارزها در دنیای کریپتوکارنسی تبدیل کرد.

ارز دیجیتال شیبا اینو که چهره‌ سگی خندان از نژاد ژاپنی شیبا را به همراه دارد، از جمله پروژه‌هایی است که به‌سرعت در جهان ارزهای دیجیتال شناخته‌ شد و توجه‌های بسیاری را سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرد. رمزارز شیبا اینو، میم کوینی مبتنی بر شبکه اتریوم است که خود را رقیب ارز دیجیتال دوج کوین معرفی می‌کند.

شیبا اینو در آگوست ۲۰۲۰، توسط شخصی ناشناس با نام مستعار Ryoshi برای سرگرمی و با هزینه‌ی صفر دلار روانه‌ بازار شد. هدف از انتشار این رمزارز، بررسی رفتار مردم با ارز دیجیتالی بود که بدون تبلیغ یا پشتوانه‌ی مالی در جامعه‌ای غیر‌متمرکز معرفی می‌شود. ارز دیجیتال شیبا اینو در بازار‌ کریپتوکارنسی با نماد SHIB نمایش داده می‌شود؛ بلاک چین اختصاصی نداشته و توکنی با استاندارد ERC-۲۰ روی پلتفرم اتریوم است.

ERC-۲۰ مجموعه قوانینی است که باید روی توکنی پیاده‌‌سازی شود تا امکان فعالیت روی شبکه اتریوم برای آن ایجاد شود. توکن‌هایی که با استاندارد ERC-۲۰ پیاده‌سازی می‌شوند به دلیل امکان استفاده در عملیات‌های جذب سرمایه، بسیار پر کاربرد هستند. پروژه‌‌های وابسته به بلاک چین می‌توانند تا زمان ایجاد بلاک چین اصلی، با ایجاد توکن ERC-۲۰ و برگزاری ICOها برای خود سرمایه جمع‌آوری کنند. به‌‌علاوه، این توکن‌ها را می‌توان روی تمام کیف‌ پول‌های معتبر اتریوم انتقال داد یا ذخیره کرد.

پس می‌توان گفت که ارز دیجیتال شیبا اینو برای مدیریت تراکنش‌ها از قراردادهای هوشمند اتریوم استفاده می‌کند و هزینه‌ انجام تراکنش‌های این رمزارز، نسبتا بالا است. شیبا اینو در ابتدا به عنوان رقیبی برای ارز دیجیتال دوج کوین راه اندازی شد و خود را رقیب این رمزارز معرفی کرد، اما خیلی زود به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد.

لوسی، مدیر بازاریابی شیبا اینو، طی یک پست، از فرصتی بالقوه برای اعضای جامعه جهت کسب درآمد از دارایی‌های خود خبر داد. او اعلام کرد که ۲ توکن LEASH و ۸۵ میلیون توکن SHIB به عنوان پاداش به کاربران برنامه ShibaPunkz.art اختصاص خواهد یافت.

تیم توسعه‌دهنده شیبا با ارائه این پاداش‌ها، جامعه‌ این ارز دیجیتال را تشویق می‌کند تا مشارکت بیشتری داشته باشند و قصد دارد کاربران بیشتری را به اکوسیستم جلب کند.

برنامه ShibaPunkz.art که در سال ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد، برنامه‌ای کاربردی است که در آن، کاربران می‌توانند NFT‌ها را از مجموعه‌ شیبا اینو استیک کنند. این NFT‌ها در بستر شیباریوم ساخته شده‌اند.

پیش از این، مالکانی که NFT‌های خود را استیک می‌کردند، در قالب توکن‌های SPUNK پاداش می‌گرفتند، اما پس از به‌روزرسانی اخیر، ۸۵ میلیون توکن SHIB و ۲ توکن LEASH به پاداش آن‌ها افزوده شده است.

با توجه به اینکه SHIB و LEASH توکن‌های تثبیت‌شده‌تری در اکوسیستم شیبا هستند، این به‌روزرسانی هیجان‌انگیز با استقبال اعضای جامعه روبرو شده است.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها