|

بخوانید :

کدخبر: 281085 سهیل فرزین

معاون بازاریابی و فروش شرکت فولاد خوزستان در دومین روز همایش پلنکس ۲۰۲۲ مطرح کرد:

مزیت های بی نظیر اقتصاد چرخشی در صنعت فولاد

تجلی زاده گفت: ساخت محصولات جدید با استفاده از هوش مصنوعی و ایجاد تغییرات در ساختار و عملکردها جهت برآوردن کارایی بیشتر و عرضه محصولات جدید به مشتریان و مصرف کنندگان از مزیت اقتصاد چرخشی است

 بهمن تجلی زاده معاون بازاریابی و فروش شرکت فولاد خوزستان در دومین روز کنفرانس بین‌المللی بررسی صنعت فولاد و مواد اولیه پلنکس خاطرنشان کرد: استفاده مجدد از مواد اولیه با هدف بهره‌مندی از باطله ها به عنوان مواد اولیه از مزیت های مهم و اصلی اقتصاد چرخشی در صنعت فولاد است. در روش بهبود کارایی، باطله ها بازیافت می شود تا مجدداً از محصولات فولادی جدید استفاده شود. استفاده از منابع و مواد طبیعی کمتر و تولید محصولات با کارایی بیشتر و ایجاد تغییرات به منظور بهبود تولید از دیگر خصوصیات اصلی اقتصاد چرخشی در صنعت فولاد است.

وی افزود: سرآغاز اقتصاد چرخشی به مفهوم به مفهوم مدل یکپارچه سازی و روش بهبود کارایی در صنعت فولاد در سال ۱۹۹۶ آغاز شده و تاکنون روند ارتقای خود را با روش های جدید ادامه داده است.

 تجلی زاده اظهارداشت: پردازش مواد برای به دست آوردن محصول مشابه و بازنگری در روش های استفاده، از دیگر مزیت های اقتصاد چرخشی در صنعت فولاد جهان است. ساخت محصولات جدید با استفاده از هوش مصنوعی و ایجاد تغییرات در ساختار و عملکردها جهت برآوردن کارایی بیشتر و عرضه محصولات جدید به مشتریان و مصرف کنندگان از مزیت اقتصاد چرخشی است تا در این روش مواد اولیه دور ریز نشود. صنعت نساجی، صنعت ساختمان و صنعت لجستیک به عنوان مصرف کنندگان اصلی محصولات فولادی از اقتصاد چرخشی در صنعت فولاد است تا با بازیافت پیوسته محصولات قبلی محصولات جدیدی که در این زمینه تولید می شود در این صنایع استفاده شود.

گفتنی است کنفرانس بین‌المللی بررسی صنعت فولاد و مواد اولیه پلنکس  روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه سال جاری با حضور مدیران، کارشناسان و متخصصان در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می‌شود و عصر امروز به کار خود پایان می‌دهد.

 

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...