|

بخوانید :

کدخبر: 272910

عرضه دو ملک شهرداری تهران در بورس

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، با اشاره به برنامه های مدیریت شهری در راستای فعالیت در بورس کالا گفت: ما توانستیم برای اولین بار دو ملک از املاک شهرداری تهران را در بورس کالا عرضه کنیم.

اقتصاد عرضه دو ملک شهرداری تهران در بورس

ابوالفضل فلاح با اعلام این خبر افزود: کاهش بهای تمام شده در روند فروش املاک، شفاف سازی و سالم سازی، تقویت بازار تقاضا و مولد سازی دارایی های شهرداری تهران از جمله مهم ترین اهداف این اقدام است.

وی با تاکید بر این که این رویکرد بسیار مورد توجه شهردار تهران قرار گرفته است اظهار داشت: با پذیرش املاک در بورس‌کالا، این اطمینان حاصل می‌ شود که فروش و واگذاری این املاک در آینده و انتقال قطعی آن با مشکلی مواجه نخواهد شد.

فلاح ادامه داد: همچنین در این زمینه شفافیتی که در مسیر پذیرش و عرضه در بورس‌کالا وجود دارد، سبب استقبال مردم از این عرضه‌ ها خواهد شد.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، معاون شهردار تهران افزود: در گذشته شهرداری تهران به املاک خود تکیه می کرد، به شکلی که یا از آنها به عنوان تهاتر استفاده می کرد و یا این املاک فروخته می شدند، اما در حال حاضر با عرضه املاک در بورس کالا، این املاک به صورت شفاف تر می توانند تبدیل به نقد یا تهاتر شوند.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...