|
کدخبر: 176961

آخرین وضعیت قیمت دلار و یورو + جزییات

قیمت دلار در بازار دیروز با افزایش، ۲۳۴۳۳ تومان اعلام شده است. آخرین قیمت دلار و پیش‌بینی‌ها از بازار دلار چیست؟

اقتصاد آخرین وضعیت قیمت دلار و یورو + جزییات

قیمت دلار در بازار دیروز با افزایش، ۲۳۴۳۳ تومان اعلام شده است. قیمت یورو متشکل و سامانه سنا بر خلاف دلار افزایش یافت، نوسان دلار بازار متشکل بسیار محدود بود و دلار سنا خلاف دلار متشکل و آزاد حرکت کرد.

قیمت دلار سنا که تحت تاثیر نوسان اواسط هفته دلار متشکل قرار داشت افزایش یافت، اما قیمت دلار بازار متشکل و آزاد افت کرد. روند قیمتی یورو بر خلاف دلار افزایشی بود و نرخ این ارز در بازار متشکل، سامانه سنا و بازار آزاد رشد کرد.

روند قیمتی و عرضه دلار

روز گذشته نوسان قیمت دلار در بازار متشکل محدود بود. متوسط قیمت دلار متشکل ۱۰ تومان افت کرد و روی ۲۳ هزار و ۱۴۷ تومان قرار گرفت. قیمت عصر دلار بازار آزاد نیز نسبت به عصر روز گذشته ۱۴۰ تومان پایین‌تر بود و روی ۲۳ هزار و ۸۳۰ تومان قرار داشت. بر خلاف دلار بازار آزاد و متشکل، قیمت دلار در سامانه سنا که تحت تاثیر نوسان اواسط هفته بازار متشکل بود ۱۱۳ تومان افزایش یافت و روی ۲۳ هزار و ۴۳۹ تومان قرار گرفت. در نتیجه این تغییرات شکاف بین دلار بازار آزاد و سامانه سنا کاهش یافت و به ۱٫۷ درصد رسید. علاوه بر این افت قیمت دلار متشکل با کاهش حجم عرضه همراه بود. عرضه دلار متشکل نسبت به روز گذشته ۲۳ درصد افت کرد و روی ۵ میلیون و ۳۳۳ هزار قرار گرفت.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...