|
کدخبر: 176808

رکورد جدید دوج کوین با توییت ایلان ماسک

در روز گذشته ایلان ماسک در صفحه توییتر خود اعلام کرد که شرکت اسپیس ایکس در ماموریت فضایی که دوج وان نامگذاری شده سفینه‌ای را راهی ماه خواهد کرد.

اقتصاد رکورد جدید دوج کوین با توییت ایلان ماسک

جامعه دوج کوین می‌خواهد به مناسبت پیشرفت‌های اخیر این میم کوین یک فستیوال موسیقی برگزار کند و از حامیان شناخته‌شده این ارز دیجیتال از جمله ایلان ماسک، مارک کوبان و اسنوپ داگ برای شرکت در این جشن دعوت کرده است.

ماسک در واکنش به برگزاری این مراسم آن را ایده‌ای «بامزه» توصیف کرد. تاکنون تاریخ دقیق این فستیوال مشخص نشده ولی انتظار می‌رود این مراسم در پاییز سال جاری میلادی برگزار شود.

نکته مهم در رابطه با این ماموریت پرداخت هزینه‌های آن به وسیله دوج کوین است. انتشار این خبر درحالی بود که قیمت دوج کوین با نوسانات شدیدی همراه بود. حضور ایلان ماسک در برنامه شنبه شب برخلاف انتظار همگان که افزایش قیمت دوج کوین را پیشبینی می‌کردند، باعث کاهش شدید آن شد.

اما این پایان ماجرا نیست و حمایت‌های ایلان ماسک از این رمز ارز ادامه دارد. وی در توییتی به نظرسنجی راجع به پرداخت به وسیله دوج کوین در شرکت تسلا پرداخت. در ۲ ساعت اول این نظرسنجی در حدود ۷۷ درصد افراد موافق این طرح بودند. به نظر می‌رسد برنامه بعدی ایلان ماسک برای این رمز ارز، پذیرش آن توسط شرکت معتبر تسلا است.

منبع: یکتاپرس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...