|
کدخبر: 130154

سهامداران بانک دی و فاذر بخوانند

سامانه کدال دو خبر مهم درباره بانک دی و شرکت صنایع آذرآب منتشر کرد.

اقتصاد سهامداران بانک دی و فاذر بخوانند

بانک دی نوشت: به استناد ماده ۴۲ دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار، هیات پذیرش اوراق بهادار اقدام به اعطای مهلت به ناشر تا مهلت زمانی مقرر جهت ارایه صورت های مالی حسابرسی شده سال منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ جهت خروج از شمول ماده ۱۴۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت نموده است. بدیهی است در صورت پایان مهلت ارایه شده و عدم خروج ناشر از شمول ماده قانونی فوق الذکر، پذیرش اوراق بهادار ناشر لغو می‌شود.

همچنین ذکر این موضوع ضروری است که توضیحات شرکت در خصوص برنامه های خروج از شمول ماده ۱۴۱ لایحه قانونی اصلاحی قسمتی از قانون تجارت، صرفا جهت اطلاع سرمایه گذاران منتشر می شود. فرابورس ایران مسئولیتی در خصوص اجرا و اثربخشی آن ندارد. لذا از سرمایه گذاران درخواست می شود پیش از تصمیم گیری در خصوص خرید یا فروش سهام شرکت، نسبت به بررسی اطلاعات منتشر شده اقدام نموده و به فرصت اعطا شده برای ایفای تعهدات ناشر توجه کنند.

شفاف سازی در «فاذر»: بازگشت به نامه شماره ۱۲۲/۷۰۲۷۸مورخ ۹۹/۰۶/۱۰ سازمان محترم بورس و اوراق بهادار بدینوسیله باستحضار میرساند حسب مصوبه شماره۷۴۰ هیات مدیره شرکت مورخ ۹۹/۰۷/۲۰، نامه شماره ۹۲/۷۳۰/۳۶۱ مورخ ۹۹/۰۷/۱۶ صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی، نامه شماره ت/۳۳۶۷ مورخ ۹۹/۰۷/۲۷ شرکت فنی و مهندسی جنوب تاسیسات و نامه شماره ۹۹/۴۰۲۶ مورخ ۹۹/۰۷/۲۲ این شرکت به سازمان بورس که به پیوست ایفاد میگردند، طرح افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت صرفاً در طبقه زمین و ساختمان به میزان۱۸۵۰۰ میلیارد ریال و همچنین آورده نقدی سهامداران به میزان ۵۰۰۰ میلیارد ریال با توجه به پیگیری های اینجانب جهت حفظ هرچه بهتر منافع سهامداران محترم مورد توافق و اشتراک نظر سهامداران عمده این شرکت قرار گرفت.

لذا امید است با عنایت به اخذ و اجرای پروژه‌های عظیم در صنایع کشور توسط شرکت صنایع آذرآب و همچنین انجام افزایش سرمایه بتوانیم با هدایت و پشتیبانی سهامداران محترم این شرکت همچون گذشته با حمایت از سهام ارزشمند صنایع آذرآب در روند رو به رشد شرکت و تعالی هرچه بیشتر آن گام های استوار برداریم.

 

منبع: دنیای بورس

ارسال نظر