|
کدخبر: 115480

اختصاص سهام عدالت به جاماندگان به کجا رسید؟

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: قرار است در روز‌های آینده اعطای سهام عدالت به جاماندگان در مجلس بررسی شود که اگر تبدیل به قانون شود می‌تواند دغدغه خیلی از مردم را کاهش دهد.

اقتصاد اختصاص سهام عدالت به جاماندگان به کجا رسید؟

علی بابایی کارنامی با اشاره به مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه، اظهارکرد: متأسفانه وضعیت اقتصادی فعلی کشور و شیوع کرونا مشکلاتی را برای همه مردم ایجاد کرده است و به همین دلیل در آستانه سال ۱۴۰۰ و برگزاری انتخابات شاهد بحران‌های متفاوتی هستیم. این در حالی است که مطالعات اجتماعی دانشگاهی و گزارش‌های دستگاه‌های امنیتی هم پیش‌بینی بروز بحران را دارد.

وی افزود: باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا تهدید‌ها در کشور تبدیل به فرصت شود و با استفاده از این موضوع است که می‌توانیم بر مشکلات فائق آییم.

اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از مرداد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، تصریح کرد: مجلس می‌تواند آسیب‌های جامعه کارگری و مشکلات بیمه‌ای و مستمری بگیران و بازنشستگان و جامعه هدف در کمیته امداد و بهزیستی را کاهش دهد، به همین دلیل تلاش داریم با استفاده از ابزار‌های نظارتی این کار را عملیاتی کنیم.

بابایی کارنامی خاطرنشان کرد: در جلسات تخصصی مجلس با دولت به توافقات خوبی در این زمینه‌ها رسیده‌ایم که می‌تواند به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و بازنشستگان لشکری و کشوری اشاره کنم که قرار است این همسان‌سازی حقوق‌ها و پرداخت آن از اوایل مرداد ماه باشد.

وی خاطرنشان کرد: قرار است در روز‌های آینده اعطای سهام عدالت به جاماندگان در مجلس بررسی شود که اگر تبدیل به قانون شود می‌تواند دغدغه خیلی از مردم را کاهش دهد.

به جمع کارگران هفته تپه می‌روم

بابایی کارنامی در باره مشکلات واگذاری‌ها و خصوصی‌سازی گفت: خصوصی‌سازی با روش قبلی جواب نداده است؛ چراکه مردم کشورمان تفکر لیبرالی و اقتصاد باز را نمی‌پسندند، ولی باید بکوشیم شفاف‌سازی را به بنگاه‌های اقتصادی ببریم.

نماینده مردم ساری در مجلس تصریح کرد: بنا دارم هر چه سریع‌تر به عنوان رئیس فراکسیون کارگری مجلس یازدهم در جمع کارگران هفت تپه حاضر شوم، این در حالی است که در هفته گذشته شاهد عزیمت ۳ نماینده مجلس به شوش برای شنیدن دغدغه‌های آنها از نزدیک بودیم. این در حالی است که در مجلس پیشین هیچ کدام از نمایندگان به میان این قشر از کارگران نرفته بودند.

منبع: پارسینه
 • میرمحمدامامی ارسالی در

  سلام میخواختم سهام عدالت موبفروشم

  • ناشناس ارسالی در

   سهام عدالت رابه رو«نق!ی خریدارم.وکسانی که مشکل با عدالت دارن هرگونه اطلاعات درخدمت هستم تماس بگیرید 09127923524واگرکسی کارگذارانتخاب نکرده حتماتماس بگیره.وه‍رمشکلی رابرطرف میکنم09127923524

 • 4تح اله بهرامی ارسالی در

  خدایا کی درست میشود من وهمسرم دوتا سهام 493تومانی داریم هردو فروختیم من در بانک ملت وزود 4/5میلیون دادن و همسرمن یک ماه دیرتر در بانک کشاورزی 3/2دادن اخبار دنبال کردم باید همسرم حداقل 5/5میلیون میگرفت به کجا باید گفت دادرس کیه خدا خدا خدا خدا خدایا خدایا به داد برس خدا خدا

ارسال نظر