|
کدخبر: 109645

ارزش روز سهام عدالت (۹۹/۰۴/۲۱) + جدول

در پایان معاملات بازار سهام امروز (شنبه ۲۱ تیر ماه) ارزش ۳۰ درصد سهام عدالت قابل فروش از مرز ۵ میلیون تومان نیز عبور کرد.

اقتصاد ارزش روز سهام عدالت (۹۹/۰۴/۲۱) + جدول

در پایان معاملات بورس در نخستین روز هفته و با وجود سقوط شاخص کل بازار سهام، ارزش سهام موجود در پورتفوی سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۱۶ میلیون و ۹۴۷ هزار تومان رسید. این در حالی بود که در پایان هفته گذشته کل ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی ۱۶ میلیون و ۸۵۴ هزار تومان بود. با این حساب سهامداران سهام عدالت طی یک روز سودی ۹۰ هزار تومانی را تجربه کردند.

با این حساب، ارزش ۳۰ درصد قابل فروش سهام عدالت نیز به ۵ میلیون و ۸۴ هزار تومان رسیده که اگر چه در مقایسه با شنبه هفته گذشته رشدی ۱۸ درصدی داشته ولی نسبت به آخر هفته گذشته اندکی افزایش داشته است.

 

منبع: تجارت نیوز
  • شاهین ارسالی در

    اینجوری که شما میگید یعنی همه ی اونهایکه برا فروش گذاشتن پولشو باید گرفته باشند ولی من خیلی از آشنا ها رو میشناسم که یاهنوز پولی نگرفتن ویا هنوز الباقی پول رو به حسابشان واریز نشده وجدانن خسته شدیم هرکی یک حرفی الکی میزنه لطفاً با مردم رو راست وصادق باشید وزودتر واریز کنید

  • ناشناس ارسالی در

    با این حسابی که شما نوشتید.در یک روز حدود ۹۳ تومان به ارزش سهام اضافه شده است .که با حساب و کتاب شما مبلغی در حدود ۹۰ هزار تومان می شود.اگر میانگین یکسال را با توجه به رشد وافت بورس ۷۰ هزار تومان سوددر نظر بگیریم .یعنی بعد از یکسال نزدیک به ۲۵ میلیون سود به دارندگان سهام تعلق می گیرد.

ارسال نظر