کدخبر: 107260

زمان واریز یارانه معیشتی تیر ماه اعلام شد

هشتمین مرحله حمایت معیشتی فردا (دهم تیرماه) ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز می‌شود.

اقتصاد زمان واریز یارانه معیشتی تیر ماه اعلام شد

بامداد ۲۴ آبان ماه با افزایش نرخ بنزین مقرر شد سبد حمایت معیشتی در سه مرحله (۲۷ آبان، ۳۰ آبان و دوم آذرماه) برای ۶۰ میلیون نفر واریز شود.

پس از واریز مرحله نخست، سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که یارانه حمایت معیشتی از این پس دهم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز می‌شود و پس از آن مراحل دوم و سوم به حساب مشمولان و خانوارهایی که درخواست آنها بررسی و تایید شده بود واریز شد.

طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه، در مرحله چهارم که آخرین مرحله یارانه معیشتی خانوار در سال گذشته بود، ١٩ میلیون و ٢٨٣ هزار و ٢۴۵ سرپرست خانوار مشمول، سبد حمایت معیشتی دریافت کردند. در سال جدید نیز تاکنون دو مرحله حمایت معیشتی واریز شده و فرداشب مرحله سوم در سال ۹۹ برای مشمولان واریز می‌شود.

میزان سبد حمایت معیشتی برای خانوارها

سبد حمایت معیشتی به تناسب بعد افراد خانوار پرداخت می‌شود. خانواده یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده ۴ نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می‌کنند.

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    سلام چرا حساب ها برای یارانه معیشتی بررسی نشد الهی خدا ازشون نگذره ما نه خونه داریم نه ماشین یارانه معیشتی به ما ندادن چون مردم به حساب پول ریختن تا براشون جنس بخریم ولی کسی که خونه ماشین داره یارانه معیشتی می گیره این ظلم من از اعتراض انصراف دادم تا یارانه ام قطع نشه تورو به خدا یه فکری به حال ما بکنید واقعا به این پول احتیاج داریم کسی جواب گو نیست این قدر به مردم ظلم نکنید

ارسال نظر