کدخبر: 101996

آخرین جزییات اعطای کارت اعتباری سهام عدالت

عضو هیات مدیره صندوق‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت درباره اعطای کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت که نوع مدیریت سهامشان را مستقیم انتخاب کردند، توضیحاتی را ارائه داد.

اقتصاد آخرین جزییات اعطای کارت اعتباری سهام عدالت

مهدی بائی درخصوص اعطای کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت که نوع مدیریت سهامشان را مستقیم انتخاب کردند، اظهار کرد: این نگرانی وجود دارد که ممکن است تعدادی از دارندگان سهام عدالت به دلیل نیاز مالی فوری اقدام به فروش سهام خود کنند و تنش‌هایی در بازار ایجاد شود. طی جلسه‌ای که در یک اردیبهشت برگزار شد مقرر شد تا مطابق دستور مقام معظم رهبری برای تشویق مردم به سمت سهامداری در جهت رشد اقتصاد کشور حرکت کنیم.

عضو هیات مدیره صندوق‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت، بیان کرد: به همین سبب مطابق دستور دولت بانک‌ها باید در راستای این امر وارد میدان عمل شوند و به این سهامداران تسهیلاتی را اعطا کنند به طوری که سهام آنها در بانک‌هایی که در آن حساب دارند به عنوان ضامن در جهت دریافت خدمات مالی به حساب آید.

او افزود: متاسفانه در این میان افرادی هستند که نمی‌خواهند مردم به سمت سهامداری بروند به همین علت این اقدامی که قرار بود فقط برای سهامداران غیرمستقیم صورت بگیرد، درحال‌حاضر به تمام سهام داران تعمیم داده شده است.

بائی تاکید کرد: ما به طور دقیق نمی‌دانستیم که قرار است این هفته این طرح به طور علنی مطرح شود به علت آنکه فعلا این مسئله به تایید ما نرسیده بود.

عضو هیات مدیره صندوق‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت تصریح کرد: هم اکنون که این طرح قرار است برای کلیه افراد صورت بگیرد قطع به یقین سبب آسیب رساندن به اقتصاد کشور می‌شود.

منبع: تجارت نیوز
 • ناشناس ارسالی در

  سلام بنده سهام ۵۰۰تومانی دارم ولی هیچ اقدامی درباره اینکه ب نام خودم بزنم یا روش مستقیم یا غیرمستقیم را انتخاب کنم را انجام نداده ام ایا مشکلی پیش می اید؟واینکه میتوانم سهام خود را به یک میلیون افزایش دهم؟

  • ehsan ارسالی در

   سهام شما به روش غیر مستقیم توسط شرکت های استانی اداره میشه و مثل سال های قبل سود واریز میشه،امکان افزایش سهام به یک میلیون تومن وجود نداره

 • علی برخانی ارسالی در

  من وهمسرم سهام خود را به بانک دادیم برای فروش 30درصد آیا طبق گفته اخبار میتوانیم از کارت اعتباری استفاده کنیم

 • نسرین ارسالی در

  سلام من هیچ روشی را انتخاب نکردهام آیا می تونم کارت اعتباری از بانک دریافت کنم

 • سیدرضاهاشمی ارسالی در

  سلام چرابانک سپه 30درصدسهام عدالت راکه هنگام اعلام دولت جهت واگذاری ازطریق بانک هاآغازشدوماروزاول واگذارنمودیم .افرادی که بعدازمادربانک ملی ثبت نام کردنددوروزبعدازثبت نام مبلغ30درصدبه حسابشان واریزشدامابانک سپه هنوزاقدامی درپرداخت هاانجام نداده است؟

ارسال نظر