|

بخوانید :

کدخبر: 260240

عرضه مرغ با قیمت جدید از این تاریخ

مدیرعامل اتحادیه سراسری پرورش دهندگان مرغ گوشتی ایران گفت: افزایش تقاضا، عرضه را با مشکل روبه‌رو کرده است و از روز شنبه گوشت مرغ با قیمت های جدید عرضه می‌شود.

اصناف عرضه مرغ با قیمت جدید از این تاریخ

«حبیب اسدالله نژاد» امروز (پنجشنبه) افزود: مرغ زنده و گوشت گرم مرغ مورد نیاز تهران از  استان‌های شمالی طبق روال گذشته ارسال شده و در ارسال مرغ مشکلی نیست، اما افزایش تقاضا و انحراف در توزیع در برخی فروشگاه ها و مراکز عرضه ممکن است اتفاق افتاده باشد.  

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی اظهار داشت: مردم از اول صبح تقاضا داشتند، حجم تقاضا نسبت به روزهای قبل افزایش پیدا کرده اما ممکن است برخی جاها مرغ‌ها را به صورت مستقیم به دست مصرف‌کنندگان نرسانده باشند وگرنه تامین مرغ تهران از طریق استان های معین طبق روال گذشته انجام شده است.

وی تصریح‌کرد: از روز شنبه ما در بحث تنظیم بازار مرغ تهران مشکلی نخواهیم داشت و مرغ با نرخ مصوب ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان  عرضه خواهد شد.  

اسدالله نژاد گفت: هنوز قیمت مرغ زنده مصوب نشده، اما نزدیک به ۴۱ هزار تومان تخمین زده شده است.

وی با تاکید بر اینکه کمبود در بخش تولید نداریم، افزود: گوشت مرغ از روز شنبه با نرخ های جدید به بازار عرضه می شود.

لزوم تامین مرغ‌ با توجه به تامین نهاده‌ها با قیمت‌های دولتی

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی بیان‌داشت: روز گذشته نیز در نامه ای از تولیدکنندگان مرغ گوشتی خواستیم تا گوشت مرغ مورد نیاز بازار همچون روال گذشته تامین شود، زیرا مرغدارانی که تا ۱۴ اردیبهشت ماه اقدام به جوجه ریزی کرده اند نهاده مورد نیاز خود را با قیمت دولتی دریافت کرده اند.

افزایش تقاضا برای مرغ مشکل‌ساز شد/ عرضه مرغ از شنبه با قیمت جدید

 

 در نامه یاد شده آمده است: نظر به شرایط حساس کنونی و ضرورت تامین مرغ مورد نیاز کشور توسط مرغداران، با عنایت به اینکه دولت نهاده های مورد نیاز واحدهای مرغداری را تا جوجه ریزی مورخه ۱۴ اردیبهشت سال جاری تامین کرده، خواهشمند است با همکاری مرغداران کشور که همواره در صحنه تولید با وجود همه مشکلات و کاستی ها حضور پررنگی داشته اند، به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا مرغ مورد نیاز بازار (بدون توجه به شرایط و جو احساسی چند روز اخیر که ناشی از اعلام اصلاح نظام یارانه و اثرات روانی ناشی از انتشار فهرست قیمت غیر رسمی قیمت برخی از محصولات بعد از آزادسازی است) تامین شود.

منبع: ایرنا
 • ناشناس ارسالی در

  دولت مکاراجناس راانبارکردیدحالا که گران شده بازارپرمیشودخداازشمانگذرد

 • شاهین ارسالی در

  میگند به مردم عزت گذاشتیم ومردم باید عزت داشته باشند من عزت را دیدم کجا دیدم؟ عزت را در اتوبوس واحد دیدم که کفشها ی مردم را واکس میزد وپول میگرفت
  عز ت را ساعت 1بامداد دیدم که در ذباله های م ردم بدنبال بایافت میگشت
  عزت را دی دم که پیرمد بازنشسته ای بود که در قصابی بعلت نداشتن قلم گاو گرفت تا بپزند وابش را بخورند
  عزت را در بیابان دیدم که زنی با چند فرزند با بلوک وبشگه خانه ای ساخته بودند وزندگی میکردند وکارمندان شهر داری خانه که چه عرض کنم الونک انهارا بر سر عزت خراب کردند
  باز عزت رادر پیر مردی کهن سال که توان راه رفتن نداشت جورا ب میفروخت
  ما عزت هادر مردم ایران دیدیم عزتی بنام فقروظلم
  عزت مسئولی ن و کارگذاران وخدمت گذاران مردم را هم د ر کاخهای تهران در ویلاهای انچنانی در ارو پا وترکیه لمیده برتخت عزتشان را در فساد مالی اختلاص های کلان در بانکهای اروپایی در رانت خواری در چمدانهای سیسمونی در دا نشگاهای اروپا در خودروهای میلیاردی در حقوقهای نجومی وغیره ..... چه عزت ها دیدی م عزتی که قوم موقول بر مردم روا ندانست

 • صادق ارسالی در

  مردم‌مرغ‌نخرند.

 • ناشناس ارسالی در

  قیمت جدید حراجی مسئولین نظام از جمعه صبح

 • ناشناس ارسالی در

  چجوریه از الان میدن شصت تومن تو مغازه ها

 • ایمان ارسالی در

  تبریک به آقای رئیسی با این قدومش گرانی ب ه ارمغان آورد از اولش هم از صحبت هایش پی دا بود که اینکاره نیس جز گرانی هیچکاری ا ز دستش ساخته نیس ریاست جمهوری کردن مهند سی میخواد این بنده خدارو الکی گذاشتنش سر کار به حال این ملت خون باید گریست

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...