|
کدخبر: 164895

نیم کیلو گوجه سبز نیم میلیون تومان! + عکس

این جعبه های رنگارنگ که چیزی جز نیم کیلو گوجه سبز و چند شاخه گل رز در آنها نیست به طور میانگین حدود ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارند.

باکس های لاکچری هدیه این بار شکل و شمایل بسیار متفاوتی به خود گرفته است. سودجویان خوش فکر با بهره گیری از علاقه مردم به میوه‌های نوبرانه دست به طراحی باکس و سبدهای هدیه زدند که چند عدد گوجه سبز هم درآن قرار گرفته است.

باکس-گوجه-سبز

این جعبه های رنگارنگ که چیزی جز نیم کیلو گوجه سبز و چند شاخه گل رز در آنها نیست به طور میانگین حدود ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارند. گذشته از اینکه هیچ نظارتی بر این قیمت های عجیب و غریب نیست، به نظر می‌رسد ترویج فرهنگ هدایای لاکچری که چندان ارزش مادی ندارند و فقط زرق و برق ظاهری آنها باعث قیمت های بالاست، می‌تواند آسیب های مختلفی به همراه داشته باشد.

در حال حاضر هر کیلو گوجه سبز در واحدهای صنفی کیلویی ۱۲۵ هزار تومان فروخته می‌شود. به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان میوه، این محصول یک میوه لوکس بوده و هنوز قیمت آن در نرخ‌نامه اعمال نشده است.

  • مردم ارسالی در

    در جمهوری اسلامی طی این ۴۲ سال قیمت چه چ یزی منطقی بوده
    که امروز نیم کیلو گوجه سبز پانصد هزار تومان باعث تعجب شده .کشوری که طی ۳ سال همه قمتهایش به بهانه تحریم و به کام مافیای حاکمیتی ۱۰ تا ۱۵ برابر شده و حتی تناسبی با قیمت ارز ندا رد.
    مافیایی که چسبیده به حاکمان و در جهت منافع شخصی و گروهی پیش میرود. و کاری ندارد. وضعیت معیشتی و رفاهی ملت در چه سطحی است. و در پشت صحنه به این اعمال خود که ملتی را نابود کرده اند به خود میب الند. و احساس غرور میکنند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...