|

بخوانید :

کدخبر: 215828

طارمی برای همیشه قید تیم ملی را زد؟ / ادعای نشریه پرتغالی

یک نشریه پرتغالی ادعای جنجالی مطرح کرد و نوشت که مهدی طارمی پس از اختلاف با سرمربی تیم ملی ایران، با عزیزی خادم در این باره صحبت کرده است.

ورزش طارمی برای همیشه قید تیم ملی را زد؟ / ادعای نشریه پرتغالی

نشریه «آبولا» پرتغال با اشاره به تنش‌های به وجود آمده اخیر بین مهدی طارمی مهاجم پورتو و دراگان اسکوچیچ که منجر به دعوت نشدن این بازیکن به اردوی تیم ملی برای تقابل با لبنان و سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شد، نوشت: «به نظر می‌رسد اختلاف بین طارمی و اسکوچیچ تا حل شدن فاصله زیادی دارد و همه اخبار حکایت از این دارد که هواداران ایرانی نسبت به آینده نگران هستند.»

در ادامه مطلب این نشریه پرتغالی آمده است: «طارمی به رئیس فدراسیون ایران (شهاب‌الدین عزیزی خادم) اعلام کرده تا زمانی که اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی باشد، دیگر به تیم ملی برنمی‌گردد. اسکوچیچ نیز به نوبه خود آشکارا در مورد میزان قدرت خود در این ماجرا با مقامات فدراسیون صحبت و از حمایت آنها استقبال کرده و اکنون به دنبال پیروزی در بازی‌های بعدی و حذف هر گونه سناریوی وابستگی به مهاجمی است که در حال حاضر یکی از بزرگترین ستاره‌های قاره آسیا محسوب می‌شود».

اسکوچیچ چندی پیش به یک رسانه کروات گفته بود «چیزی که فوتبال ایران در آن کمبود دارد و جای پیشرفت زیادی در آن می‌بینم، توانایی تاکتیکی است. آنها در کارهای تاکتیکی به‌اندازه کافی خوب نیستند». به دنبال این موضوع مهدی طارمی در کنایه به سرمربی تیم ملی در توئیتر نوشت: «باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و... از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند، ولی متأسفانه مشکلات جایی دیگر است».

تیم ملی ایران در ۶ بازی اخیر در مرحله انتخابی جام جهانی (به استثنای دیدار با کامبوج) ۱۰ گل به ثمر رسانده که مهدی طارمی در ۷ گل از ۱۰ گل (۳ گل و ۴ پاس گل) نقش مستقیم داشته است. طارمی ۲۹ ساله که تاکنون در ۵۴ بازی ملی ۲۶ گل برای ایران به ثمر رسانده است.

ایران فردا (پنجشنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت کشورمان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ میهمان لبنان است و از ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه آینده (۲۵ آبان) در کشور اردن (به دلیل محرومیت سوریه از برگزاری بازی خانگی) به مصاف سوری‌ها خواهد رفت.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...