|

بخوانید :

کدخبر: 203956

امسال نوبت قهرمانی استقلال است

سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال گفت: حضور آجورلو و اعتماد تیم مدیریتی به مجیدی اتفاقات بزرگی را برای استقلال رقم خواهد زد

ورزش امسال نوبت قهرمانی استقلال است

بیژن طاهری با حکمی از سوی آجورلو به عنوان سرپرست جدید استقلال انتخاب شد.

بیژن طاهری در خصوص انتصابش به عنوان سرپرست تیم استقلال به گفت:

 از این اتفاق خوشحال هستم و بعد از پیشنهاد آجورلو و موافقت فرهاد مجیدی از امروز کارم را آغاز خواهم کرد.

طاهری با اشاره به این موضوع که همیشه حامی استقلال بوده است، عنوان کرد:

 حضور آجورلو اتفاقات بزرگی را برای استقلال رقم خواهد زد، از طرفی به این کادر فنی ایمان دارم چون خودم هم زمانی عضو همین کادر فنی بودم.

طاهری تأکید کرد:

 شاید اگر در یکی دو سال اخیر برخی اتفاقات نمی‌افتاد، دست استقلال از جام کوتاه نمی‌شد اما الان زمان مطرح کردن دلایل این اتفاقات نیست. مطمئنا اتفاقات خوبی در راه است و تمدید قرارداد فرهاد مجیدی خودش یکی از نشانه‌های اعتماد مدیرعامل و اعتقاد مجموعه مدیریتی استقلال به این مربی است.

سرپرست جدید تیم استقلال خاطرنشان کرد:

 اگر من حمایتی از مربیان استقلال کردم به این دلیل بوده که اعتقاد داشتم همیشه باید از تیم حمایت صورت بگیرد. فرقی نمی‌کند چه کسی سرمربی باشد. هر زمان در تیم بودم یا نبودم از استقلال حمایت کردم و حالا هم از همه می‌خواهم پشت تیم باشند.

طاهری یادآور شد:

 مطمئنا از من بالیاقت‌تر برای حضور به عنوان سرپرست در استقلال وجود دارد اما این بار قرعه به نام من افتاده و از طریق رسانه شما از همه پیشکسوتان رخصت می‌گیرم و امیدوارم بتوانم در مدت زمان حضورم منشأ خیر باشم.

طاهری در پاسخ به این سؤال که چه توصیه‌ای به هواداران و پیشکسوتان این تیم دارد، گفت:

 توصیه من اتحاد و همدلی است. فراموش نکنید چند سال است که اتحاد و همدلی بین هواداران و پیشکسوتان از بین رفته است. دلم می خواهم امسال این اتحاد بین تیم وجود داشته باشد و همه از استقلال حمایت کنند. ما همه زیر پرچم استقلال هستیم و معتقدم امسال نوبت این تیم است که برای قهرمانی دور افتخار بزند.

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...