کدخبر: 12130

آغاز راهی جدید برای پویایی اقتصاد کشور

رئیس مجلس شورای اسلامی با آرزوی توفیق برای حسن روحانی در دولت دوازدهم، ابراز امیدواری کرد که در اسرع وقت کابینه جدید کارها را به خوبی به پیش ببرد.

به گزارش پایگاه خبری گسترش به نقلذ از ایسنا، علی لاریجانی در پایان مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم در مجلس اظهار کرد: از بیانات آقای روحانی تشکر می‌کنیم. اینکه نمایندگان در این جلسه با حضور بی سابقه و قریب به اتفاق حضور دارند، دال بر اهمیت این جلسه و نمادی از این است که برای سوگند رئیس‌جمهور و پایبندی ایشان اهتمام جدی دارند.
وی ضمن قدردانی مجدد از مهمانان خارجی و داخلی برای حضور در این جلسه باشکوه یادآور شد: امروز آغاز راهی جدید برای پویایی در فعالیت اقتصادی کشور است و حضور کشورهای مختلف در جلسه نشانگر این است که علاقه مند هستند با ایران در ابعاد مختلف همکاری داشته باشند. همانطور که آقای رئیس‌جمهور هم گفتند ما به این همکاری افتخار می‌کنیم و آن را باعث ایجاد صلح در منطقه می‌دانیم و امیدواریم دولت آتی توانمندی لازم را برای طی این مسیر داشته باشند.
رئیس مجلس ختم جلسه تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم را با آرزوی توفیق برای حسن روحانی اعلام و ابراز امیدواری کرد که در اسرع وقت کابینه جدید کارها را به‌خوبی به‌پیش ببرد.
لاریجانی همچنین در پایان، جلسه بعدی مجلس را ۸ صبح سه‌شنبه ۱۷ مرداد اعلام کرد.

اخبار مرتبط

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید