زمان توزیع اینترنتی گوشت مشخص شد + قیمت

وزارت جهادکشاورزی، سامانه‌ای شدن صفر تا صد واردات و توزیع گوشت را کلید زده و طبق اظهارات مدیر کل تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی قرار است از ۲۵ بهمن ماه رسماً آغاز به کار کند.

گسترش‌نیوز: پس از توزیع نامناسب گوشت‌های تنظیم بازار بود که مسئولان وزارت جهاد از توزیع گوشت یارانه‌ای در تهران توسط برخی فروشگاه‌های اینترنتی خبر دادند. در این راستا، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران جزییات بیشتری از این اقدام را تشریح کرد. سالمی افزود: مردم برای خرید گوشت از طریق این سایت‌ها وارد سامانه می‌شوند و کدپستی و کد ملی خود را وارد و اقدام به خرید می‌کنند که البته پرداخت بهای کالا هم می‌تواند به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری و در زمان تحویل کالا باشد.

gooshtvaredati.jpg

بر اساس این گزارش، کسانی که در این سامانه ثبت‌نام می‌کنند، در ماه فقط یک بار اجازه ورود به این سامانه با همان کد ملی و کدپستی را دارند و نرخ گوشت منجمد گوساله با نرخ ۲۹ هزار تومان و گوشت گوسفندی با توجه به قطعات و کشور واردکننده از ۳۶ تا ۴۴ هزار تومان عرضه می‌شوند و بسته‌های تحویلی ۱.۵ تا ۲ کیلوگرم است. اقدام اخیر شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران در حالی است که گویا مسئولان وزارت جهاد در سطحی بالاتر و برای واردات و توزیع کل گوشت قرمز وارداتی، سامانه‌ای شدن این عملیات را کلید زده‌اند. در این زمینه، مسعود بصیری مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع، تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با مهر، خبر داد که سامانه جامع گوشت قرمز وارداتی در کارگروه تنظیم بازار معرفی و قرار شده است از صفر تا صد توزیع گوشت قرمز وارداتی از طریق این سامانه انجام شود.

 

منبع: اقتصاد آنلاین

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید