|

بخوانید :

کدخبر: 273309

مهدی تاج را به عنوان رئیس قبول کنید!

با گذشت چند روز از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال اما گویا این موضوع برای برخی قابل هضم نبوده و کمتر از چند ماه تا آغاز جام جهانی 2022 قطر ،تیم ملی کشورمان آرامش لازم و کافی را برای شرکت در این مسابقات ندارد.

ورزش 
مهدی تاج را به عنوان رئیس قبول کنید!

زهرا نوری- به گزارش اکونا پرس، در تاریخ 8 شهریورماه، انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار و مهدی تاج برای دومین بار به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

پس از حواشی زیادی که پیرامون برگزاری این انتخابات شکل گرفت اعم از لغو چندین باره این مجمع که تا آخرین روز هم برگزاری آن با شک و شبهه بود.چند ساعت مانده به برگزاری انتخابات، فدراسیون فوتبال لغو مجمع عمومی انتخاباتی را اعلام کرد اما بالاخره در روز مقرر برگزار شد و مهدی تاج با کسب 51 رای مخذوه از 80 رای به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

پس از اینکه تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد، وحید شمسایی، استعفای خود را از سرمربیگری تیم ملی فوتسال ایران اعلام کرد اما این تنها استعفای بعد از انتخابات نبود. محمد جواد پاینده مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال، حمید استیلی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران نیز از سمت خود کناره گیری کردند.

اما گویا وضعیت آشفته فوتبال ایران تمامی ندارد.هر روز خبر از یک برکناری و یا یک استعفا می شود.بحث انتخاب کی روش و برکناری اسکوچیچ نیز از مهمترین مسائل این روزهای فوتبال ایران است و کمتر از چند ماه به جام جهانی این موضوع می تواند لطمه بزرگی به تیم ملی کشورمان بزند.

به هر حال باید اهالی فوتبال و ورزش با این موضوع کنار بیایند که آقای مهدی تاج با هر پیشینه ای، رئیس فدراسیون فوتبال ایران شده و کمتر از چند ماه مانده به آغاز جام جهانی، بهتر است که بیشتر از این به تیم ملی آسیب نزنند.

منبع: اکوناپرس
  • ali ارسالی در

    مدیر نالایقی هست ولی دیگه کاریش نمیشه کر د.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...