|

بخوانید :

کدخبر: 217189

حمله تند استقلالی محبوب به اسکوچیچ / تو لیاقت قایدی را نداری!

مدافع اسبق تیم ملی گفت: آقای اسکوچیچ! شما حق ندارید در تیم ملی را به روی استقلالی‌ها ببندید، در حالی که در طول تاریخ همیشه استقلالی‌های تیم ملی بیشتر بودند.

ورزش حمله تند استقلالی محبوب به اسکوچیچ / تو لیاقت قایدی را نداری!

در آستانه برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل سوریه با یکی از پیشکسوتان تیم استقلال در رابطه با شرایط تیم ملی و بازی قبلی مقابل لبنان به بحث نشستیم. مهدی فنونی زاده، درباره عدم دعوت بازیکنان استقلال به عنوان صدرنشین لیگ برتر به تیم ملی همچنین بازی نگرفتن اسکوچیچ از تنها استقلالی حاضر در این تیم حرف زد:

بازی مقابل سوریه را چطور پیش بینی می کنید؟

سوریه تیمی نیست که بخواهد جلوی ایران را برای رسیدن به جام جهانی بگیرد. آنها در بازی رفت هم باختند و قبل از آن هم بارها به ما باخته‌اند. اگر تیم ملی بهتر از نفراتش استفاده کند قطعا می تواند سوریه را راحت شکست بدهد.

بله. چرا اسکوچیچ از مهدی قائدی در ترکیب اصلی استفاده نکرد! اصلا به نظر من هر زمان مهدی طارمی در ترکیب نبود قایدی باید فیکس بازی کند. قایدی جزو ۳ لژیونر گرانقیمت ایران است. آن هم با یکی دو فصل فوتبال در لیگ ایران به چنین جایگاهی رسیده است. او قراردادی بسته که خیلی از بازیکنان مطرح بعد از سال ها فوتبال هنوز نتوانسته اند چنین درآمدی داشته باشند.

اما قایدی در بازی با کره‌جنوبی در دقایق پایانی به میدان رفت؟

چرا اسکوچیچ چنین رفتاری با این بچه می کند؟ یعنی قایدی که در استقلال ۱۰ می پوشید و الان همه کاره تیم الاهلی است لیاقت دو دقیقه بازی در تیم ملی را دارد؟ چرا این جوان را تحقیر می کنید؟ اصلاً اسکوچیچ حق ندارد در تیم ملی را رو به استقلالی ها ببندد. مقابل لبنان با آن دفاع اتوبوسی یک مهدی قایدی می توانست کل دفاع شان را بر هم بریزد، پنالتی بگیرد و یا خودش گل بزند. چرا اسکوچیچ به این بازیکن فرصت درست و حسابی نمی‌دهد؟ این تیم ملی برای یک مملکت است نه برای یک نفر یا یک تیم خاص.

استقلال در حال حاضر در صدر جدول است ولی فقط یک نماینده در تیم ملی دارد. این مسئله چه ارتباطی با موضوع مد نظر شما دارد؟

گفتم که کلاً استقلالی ها را به تیم ملی راه نمی دهند. سیاوش یزدانی فصل پیش بهترین دفاع میانی لیگ برتر بود، چرا نباید در تیم ملی فیکس بازی کند؟ یعنی صادق محرمی از وریا غفوری بهتر است؟ چرا کاپیتان استقلال را به تیم ملی دعوت نمی‌کنند؟ سیاوش یزدانی و وریا غفوری باید در تیم ملی فیکس بازی کند. حسینی باید گلر یک تیم ملی باشد. تا وقتی که یادمان هست همیشه استقلال نماینده بیشتری از پرسپولیس در تیم ملی داشته. یادمان نرفته در مسابقات آسیایی پکن، ۱۳ بازیکن تیم ملی استقلالی بودند. حتی ذخیره‌های روی نیمکت استقلال هم به تیم ملی دعوت شدند. تاکی باید چنین نگاهی به تیم ملی داشته باشند که استقلالی ها را نادیده بگیرند!

در بازی با سوریه طارمی و جهانبخش غایب هستند. به نظر شما شرایط برای تیم ملی مقابل سوریه چگونه خواهد بود؟

گفتم مهدی قایدی باید از ابتدا در ترکیب تیم ملی بازی کند. او در کنار سردار آزمون خط دفاع سوریه را بیچاره می کنند. ما که دیگر نباید برای بازی با سوریه نگران چیزی باشیم، آن هم با این همه لژیونر. باید راحت این تیم را شکست داد.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...