|

بخوانید :

کدخبر: 215783

ستاره لیورپول گزینه یحیی شد / بمب انگلیسی در راه پرسپولیس؟ + عکس

در چند روز اخیر گزینه‌های زیادی به پرسپولیس لینک شدند که در بین آنها اسامی سرشناسی هم به چشم می‌خورد.

ورزش ستاره لیورپول گزینه یحیی شد / بمب انگلیسی در راه پرسپولیس؟ + عکس

پرسپولیس در به در دنبال جذب بازیکن خارجی است و می‌خواهد تیمش را با خرید خارجی تقویت کند. بعد از توافق با ۲ بازیکن تاجیکستانی، حالا یحیی گل محمدی فقط می‌تواند یک خارجی دیگر به خدمت بگیرد. طبق گفته کادرفنی پرسپولیس، تنها سهمیه باقی مانده خارجی این تیم به یک هافبک بازیساز و یا مهاجم خارجی اختصاص خواهد یافت ولی یحیی هنوز در این خصوص به جمع بندی نهایی نرسیده است.

طی روزهای گذشته بازیکنان زیادی از طرق مختلف به یحیی گل محمدی معرفی و یا به باشگاه پرسپولیس لینک شدند؛ که اکثر آن‌ها توسط سایت معتبر ترنسفر مارکت بوده است. نکته جالب در خصوص این گزینه‌ها این است که بعضا ستاره‌های مطرحی که سابقه حضور در تیم‌های بزرگ فوتبال اروپا را داشتند هم به چشم می‌خورد. در  گزارش زیر اسامی این بازیکنان و وضعیت فعلی‌شان را مشاهده می‌کنید.

هافبک‌ها

حاتم بن عرفا: هافبک ۳۴ ساله و دو میلیون یورویی فصل قبل در بوردو که احتمالا راهی یک تیم عربی خواهد شد. او سابقه حضور در مارسی، نیوکاسل و پاری‌سن‌ژرمن را دارد.

داویده ماریانی: هافبک ایتالیایی - سوئیسی که دو فصل در امارات بوده و عملکرد متوسطی داشته است. ماریانی ۳۱ ساله که ۱/۵ میلیون یورو ارزش‌گذاری شده فصل قبل ۸ پاس گل داد

رومن ارمنکو: قلدر فنلاندی بعد از حضور چند ساله در روسیه در ۳۴ سالگی به دنبال یک چالش جدید است. ارزش او ۸۰۰ هزار یورو است.

تیاگو نوس: ستاره سابق الهلال در ۳۶ سالگی هنوز هم نیمچه آماده است و به نظر گزینه مناسبی می‌آید. ارزش او ۶۰۰ هزار یورو است.

بیسمارک فریرا: بیسمارک تکنیکی بعد از حضور در الکویت، القادسیه و خورفکان بازیکن آزاد است و ۵۰۰ هزار یورو ارزش دارد. کاشته‌زن است و فوق العاده چشم نواز فوتبال بازی می‌کند.

توماس ایسفلد: در تیم‌های دوم دورتموند و آرسنال و فولام و بوخوم توپ زده و حالا در ۲۸ سالگی بعد از ذخیره شدن در بوخوم از این تیم جدا شده و به فکر یک چالش جدید است. ارزش او ۴۰۰ هزار یورو است.

تانا: او با یک استوری شایعه حضورش در استقلال را قوت بخشید و تعدادی دنبال کننده اضافه کرد. او با سابقه حضور در لاس پالماس را دارد و ۴۰۰ هزار یورو ارزش دارد.

خورخه والدیویا: ستاره سابق تیم ملی شیلی هم در کشورهای حوزه خلیج فارس توپ زده و در ۳۸ سالگی میتواند یک فصل دیگر همچنان تاثیر گذار باشد. ارزش او هم ۲۰۰ هزار یورو است.

عبدالعزیز بارادا: او ستاره سابق مارسی و ختافه است که سابقه حضور در لیگ امارات را هم دارد. یک هافبک بسیار کارآمد بود که کمی افت کرده و در ۳۲ سالگی ۲۰۰ هزار یورو ارزش‌گذاری شده و فصل هم در لیگ ملی فرانسه توپ زد.

مهاجمان

هان کوانگ سونگ: مهاجم اهل کره شمالی که زمانی عضو یووه بود بعد از حضور ناموفق در الدحیل بازیکن آزاد شده است؛ ارزش او ۱/۷ میلیون یورو است و با توجه به اینکه ۲۳ سال بیشتر ندارد می‌تواند گزینه‌ای جذاب به شمار بیاید.

هال رابسون کانو: مهاجم ۳۳ ساله ولزی فصل قبل در وست بروومویچ در لیگ برتر انگلیس بود ولی توفیقی نداشت و حالا با کوله باری از تجربه آماده حضور در لیگ‌های سطوح پایین‌تر است.

اندی-کارول

اندی کارول: چهار فصل اخیر برای او مثل یک کابوس بوده است. مهاجم سابق تیم ملی انگلیس جمعا ۴ گل زده تا رسما باورش شود دیگر نمی‌تواند در سطح لیگ انگلیس توپ بزند و ترجیح بدهد برای یک درآمدزایی خوب چالشی جالب را تجربه کند. کارول سابقه حضور در تیم های مطرحی مثل لیورپول، وستهم و نیوکاسل را در کارنامه دارد.

یحیی سانوگو: زمانی قرار بود به ستاره آرسنال تبدیل شود اما حالا در ۲۸ سالگی و بعد از حضوری ناموفق در هادرسفیلد می‌خواهد تجربه حضور در کشورهای حاشیه خلیج فارس را امتحان کند.

امانوئل ریویره: مهاجم اهل مارتینیک یکی از سرحال‌ترین بازیکنان این لیست است او فصل قبل در کوروتونه بود و سابقه حضور در نیوکاسل را هم دارد. ارزش او در ۳۱ سالگی ۷۰۰ هزار یورو است.

مارکو پرس: مهاجم کلمبیایی ۶۰۰ هزار یورو ارزش دارد و فصل قبل در لیگ کشورش توپ زد. او سابقه حضور در الرائد عربستان را نیز یدک میکشد.

سیدو دومبیا: مهاجم سرعتی سالهای دور رم در ۳۳ سالگی افت کرده اما نسبت یه قیمتش گزینه بدی نیست. ارزش او ۴۵۰ هزار یورو است‌.

پاپیس دمبا سیسه: ستاره سابق نیوکاسل ۳۶ ساله شده اما از لحاظ بدنی کاملا آماده به نظر می‌رسد. ارزش او هم ۴۵۰ هزار یورو است.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...