|
کدخبر: 193705

چه کسی جانشین قائدی در استقلال می شود؟

همزمان با جدی شدن ترانسفر مهدی قائدی به لیگ امارات رایزنی و تکاپو برای انتخاب جانشین این بازیکن در ترکیب استقلال افزایش‌یافته است.

با وجود این‌که رسانه رسمی باشگاه استقلال تهران هنوز خبر انتقال مهدی قائدی به باشگاه الشباب الاهلی امارات را منتشر نکرده‌است، اما شنیده می‌شود انتقال این بازیکن به مراحل پایانی خود نزدیک شده و به‌زودی قایدی از جمع آبی‌های پایتخت جدا خواهد شد، اما از طرفی هم‌زمان با این اتفاق تلاش برای استخدام بازیکنان جایگزین و خرید نفرات جدید آغاز شده‌است.

گفته می‌شود اعضای کادر فنی استقلال قصد دارند از محل درآمد حاصل از فروش قایدی دو بازیکن سابق تیم‌ملی فوتبال ایران را به خدمت بگیرند تا شاید استقلال مجیدی بتواند با حضور این نفرات در جمع مدعیان قهرمانی قرار گیرد.

بر اساس شنیده‌ها، از اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد به‌عنوان نفرات مورد نظر کادر فنی باشگاه استقلال برای حضور در ترکیب این تیم در رقابت‌های لیگ بیست‌ویکم نام‌برده می‌شود، اما هنوز هیچ‌یک از طرفین این مسئله را به‌صورت رسمی تایید نکرده‌اند.

با این‌ حال برخی منابع خبری مدعی شدند مذاکرات اولیه میان باشگاه استقلال و مدیر برنامه‌های این دو بازیکن آغاز شده، اما چالش‌های مالی مانع از پیشرفت مذاکرات شده‌است.

شنیده می‌شود اشکان دژآگه و رضا قوچان‌نژاد تمایل به عقد قرارداد دلاری با باشگاه استقلال دارند درحالی‌که طبق قانون نقل‌وانتقالات سازمان لیگ کلیه قراردادهای منعقد شده در رقابت‌های لیگ برتر با بازی‌کنان ایرانی باید براساس پول رایج کشور تنظیم شود و صرفاً بازی‌کنان خارجی قادر به عقد قرارداد مالی بر پایه ارزهای غیرایرانی دارند.

البته گفته می‌شود جعفر سلمانی بازیکن سابق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که در لیگ پرتغال و تیم پورتیموننزه بازی می‌کند نیز یکی دیگر از گزینه‌های کادرفنی استقلال برای جانشینی قایدی است.

با این تفاسیر باید دید آیا گمانه‌زنی‌ها در خصوص احتمال جذب این بازیکنان از سوی باشگاه استقلال رنگ‌وبوی واقعیت به خود خواهد گرفت یا این‌که استقلال و فرهاد مجیدی برای پر کردن جای خالی مهدی قایدی به سراغ دیگر نفرات خواهند رفت.

منبع: میزان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...