|
کدخبر: 160465

سومین بمب هم ترکید/ فرجی به پرسپولیس پیوست

فرشاد فرجی مدافع تیم پدیده با عقد قراردادی رسمی، به پرسپولیس پیوست.

ورزش سومین بمب هم ترکید/ فرجی به پرسپولیس پیوست

 با جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس این تیم در نیم فصل اخیر ماجرایی عجیب برای جذب جانشین وی دنبال کرد. از ایمان سلیمی، حجت حق وردی، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی و در‌ نهایت فرشاد فرجی جز گزینه‌هایی بودند که پرسپولیس تلاش خود را برای انتقال آنها به این باشگاه را دنبال می‌کرد که اکنون کار فرشاد فرجی نهایی شد و او با حضور در ساختمان این باشگاه کار حضورش را به سرانجام رساند.

باشگاه شهرخودرو که اکنون بار دیگر‌ به نام پدیده کار خود را دنبال می‌کند برای این انتقال مبلغ ۳ میلیارد برای رضایتنامه درخواست داده بود که فرجی با پرداخت ۲ میلیارد این موضوع را فیصله داد و شب گذشته وارد تهران شد.

فرجی امروز ساعت ۱۱ وارد باشگاه پرسپولیس شد تا طبق توافق قبلی پای مذاکره نهایی با این باشگاه حاضر شود و قرارداد رسمی خود را با سرخپوشان به عنوان آخرین پروسه نقل و انتقالاتی به سرانجام برساند و قراردادش را به امضا رساند.

پرسپولیس پیش از این مهدی ترابی و شهریار مغانلو را به خدمت گرفته بود و اکنون با جذب فرشاد فرجی حضورش در نقل و انتقالات زمستانی را خاتمه داد و وارد ادامه مسابقات خواهد شد.

مدافع شمالی تازه وارد پرسپولیس با دریافت رضایتنامه و کارهای نهایی انتقال در صورت صلاحدید کادرفنی قادر خواهد بود از دیدار بعدی برای سرخپوشان به میدان برود.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...