|
کدخبر: 135923

مدافع استقلال در آستانه پرسپولیسی شدن

شاهین طاهرخانی مدافع پیشین استقلال که به تازگی قراردادش را با آبی ها فسخ کرده است، دقایقی پیش برای مذاکرات نهایی وارد ساختمان باشگاه پرسپولیس شد.

ورزش مدافع استقلال در آستانه پرسپولیسی شدن

شاهین طاهرخانی مدافع سابق استقلال برای مذاکره با مدیران پرسپولیس وارد این باشگاه شد.

شاهین طاهرخانی، مدافع فصل گذشته استقلال که با نظر محمود فکری از لیست این تیم خارج شد، قصد دارد در تصمیمی جنجالی وارد مذاکره با پرسپولیس شود و دقایقی پیش به همین منظور وارد ساختمان این باشگاه شد.

با توجه به درخواست یحیی گل محمدی برای جذب مدافع، بعد از جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری، اکنون این باشگاه قصد دارد شاهین طاهرخانی را به لیست خود اضافه کند.

طاهرخانی دقایقی پیش وارد باشگاه پرسپولیس شد و در صورت توافق با مدیران این باشگاه، در آخرین ساعات نقل و انتقالات یک انتقال جنجالی را در این فصل برای دو باشگاه رقم خواهد زد.

چند روز پیش خلیل زاده، عضو هیات مدیره استقلال مدعی شده بود که طی توافق صورت گرفته این دو باشگاه از یکدیگر بازیکنی جذب نخواهند کرد اما اکنون بعد از اینکه باشگاه استقلال با محمد نادری قرارداد به امضا رساند، باشگاه پرسپولیس نیز قصد دارد مدافع این تیم را در اختیار بگیرد.

باید دید مذاکرات طرفین به نتیجه خواهد رسید و این مدافع که در ترکیب استقلال فرصت کمی برای خودنمایی به دست آورده بود، قادر به جلب نظر مدیران این تیم برای عقد قرارداد خواهد شد یا خیر.

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر