|
کدخبر: 128366

خصوصی‌سازی دوای درد سرخابی‌ها می‌شود؟

جمشید تقی زاده در خصوص جلسه دیروز کمیته تربیت بندی مجلس با تعدادی از پیشکسوتان و هواداران باشگاه استقلال گفت: نشست خوبی بود و همه مسائل در یک فضای آرام مطرح شد و ما هم پاسخ‌های لازم را دادیم.

ورزش خصوصی‌سازی دوای درد سرخابی‌ها می‌شود؟

وی افزود: ورود مجلس به مسائل و مشکلات باشگاه‌های فوتبال به ویژه باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اتفاق خوبی است و معتقدیم دولت به تنهایی نمی‌تواند این مشکلات را حل کند بلکه باید مجلس هم در این زمینه باید کمک حال دولت و وزارت ورزش و جوانان باشد.

معاون امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه باید نگاه به ورزش به ویژه فوتبال از سرگرمی به صنعت تغییر کند، افزود: انتظار ما از مجلس ورود به موضوعاتی همچون حق پخش تلویزیونی یا قوانین مربوط به حمایت از بخش خصوصی برای ورود به صنعت ورزش است که البته در این زمینه همکاری‌های خوبی در حال شکل گرفتن است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به سخنان پیشکسوتان حاضر در این جلسه تصریح کرد: نشست وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان با پیشکسوتان ورزش یک روال دائمی است کما اینکه هفته قبل هم دکتر سلطانی فر در جلسه‌ای نزدیک به سه ساعت شنونده حرف‌های پیشکسوتان استقلال بود و در همان جلسه دستورات خوبی هم صادر کرد.

تقی زاده در پایان گفت: مشکلات استقلال و پرسپولیس با روندی که برای خصوصی‌سازی در پیش گرفته‌ایم به شکل اصولی حل می‌شود البته تا آن زمان هم همه تلاش وزارت ورزش و جوانان کاهش مشکلات این دو باشگاه است.

منبع: ايسنا

ارسال نظر