|
کدخبر: 127676

فینال لیگ قهرمانان آسیا کجا برگزار می‌شود؟

ای اف سی در حال بررسی فرمول برگزار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ است و اخبار حاکی است که دوحه بیشترین شانس را برای میزبانی دارد.

ورزش فینال لیگ قهرمانان آسیا کجا برگزار می‌شود؟

پس آغاز مجدد رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، ‌ای اف سی تاریخ برگزاری مسابقه فینال را روز ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر) انتخاب کرد. از طرفی کنفدراسیون فوتبال آسیا قانونی دارد که براساس آن فینال بازی‌ها یک دوره در کشوری از شرق و یک دوره از کشوری در غرب برگزار شود. با توجه به اینکه فینال سال قبل در ورزشگاه سایتاما ژاپن ورزشگاه اختصاصی اوراواردز برگزار شد امسال فینال باید در منطقه غرب برگزار شود.

در بیانیه‌ای که‌ای اف سی دیروز منتشر کرد نشانه هایی است که مکان مسابقه فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان قرار است به زودی مشخص شود و این بدان معنااست که این تصمیمی متفاوت نسبت به آنچه قبلا گفته شده باشد. درحال‌حاضر پرسپولیس ایران که در مسابقات متمرکز که در دوحه برگزار شد پس از پیروزی برابر النصر سعودی از منطقه غرب به فینال رسید.

براساس گزارش "استادالدوحه" به نظر می‌رسد که دوحه نزدیکترین گزینه برای میزبانی بازی فینال لیگ قهرمانان باشد. در بیانیه آخر‌ای اف سی اعلام شد که دوحه موفقیت چشمگیری در میزبانی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب داشته است.

 

منبع: ورزش سه

ارسال نظر