|
کدخبر: 124521

گاف تکراری ذوب آهن بعد از جدایی یک بازیکن

باشگاه ذوب آهن اصفهان بعد از جدایی مهدی مهدی پور از این باشگاه اقدامی کرد که یاد و خاطره ماجرای جدایی ارسلان مطهری را زنده کرد!

باشگاه ذوب آهن اصفهان فصل گذشته مرتکب اشتباه بزرگی شد که در فاصله کمتر از یک سال از گذشت آن اتفاق، ماجرا را به شکل دیگری تکرار کرده است.

سال گذشته ارسلان مطهری مهاجم وقت ذوب آهن بعد از عدم دریافت مطالباتش در موعد مقرر، اقدام به فسخ یکطرفه قراردادش با ذوبی‌ها کرد و روانه باشگاه استقلال شد. این در حالی بود که مسئولان باشگاه ذوب آهن یک روز بعد از فسخ مطهری، مبلغ ۲۵۰ میلیون به حسابش ریختند تا بلکه مانع جدایی این مهاجم شوند اما برای حفظ مطهری، واریز این مبلغ خیلی دیر شده بود. در واقع مطهری هم بخشی از پول خود را از ذوب آهن گرفت و هم به تیم جدید رفت.

ذوبی‌ها حتی بعد از شکایت به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، راه به جایی نبردند و شکایتشان از استقلال و مطهری به دلیل عمل نکردن به تعهداتشان نسبت به این مهاجم، رد شد.

حالا و در شرایطی که باشگاه ذوب آهن دوران بعد از تغییرات مدیریتی را سپری می‌کند، اتفاق مشابهی رخ داده است. مهدی مهدی پور هافبک ذوب آهن هفته گذشته با انتشار پیامی در اینستاگرام خود، خبر از جدایی از ذوب آهن به خاطر نداشتن «حُسن نیت» مسئولان این باشگاه داد. در واقع خواسته مهدی پور هم تحقق وعده‌ها و تعهدات مالی باشگاه بود که ظاهراً عملی نشده بود.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد مدیران باشگاه ذوب آهن بعد از جدایی مهدی پور اقدام به پرداخت مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان به این بازیکن می‌کنند اما ظاهراً این پول بعد از فسخ قرارداد به حساب مهدی پور واریز شده است تا ماجرای ارسلان مطهری به شکل دیگری تکرار شود.

گفته می‌شود مهدی پور یکی از نفرات مدنظر باشگاه تراکتور قبل از انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی بوده ولی با حضور منصوریان در تبریز، انتقال مهدی پور به تراکتور تا حدودی منتفی به نظر می‌رسد. استقلال هم از باشگاه هایی است که مهدی پور تمایل دارد فصل آینده پیراهنش را بپوشد ولی با لیست فعلی استقلال، این انتقال نهایی نشده است.

 

 

منبع: مهر

ارسال نظر