|
کدخبر: 117026

سردار همچنان در آزمون و خطای فوتبال روسیه

بر خلاف اخبار مخابره شده در هفته های اخیر سردار آزمون زنیت را ترک نمی کند و باز هم شاهد حضور او در فوتبال روسیه خواهیم بود.

ورزش سردار همچنان در آزمون و خطای فوتبال روسیه

در هفته‌های اخیر اخبار متعددی پیرامون سردار آزمون وجود داشت که با ترک تیم زنیت به یک تیم بزرگ تر ملحق خواهد شد؛ البته این اتفاق در گذشته به دفعات رخ داده بود اما تصمیم مهاجم تیم ملی هم چنان برای ادامه حضور در فوتبال روسیه است. این فصل نگاه تیم‌های اروپایی به سردار جدی تر شد به این خاطر که او در تیم زنیت به عنوان آقای گلی رقابت‌ها دست پیدا کرد و از سویی جام قهرمانی بر بالای سر برد.

تمرینات تیم زنیت آغاز شده و سردار آزمون هم یکی از بازیکنان حاضر در تمرین است. سرگئی سماک سرمربی تیم زنیت در این باره می‌گوید بازیکنان خارجی که در تمرین حاضر شده‌اند بدین معنی است که ما آنها را می‌خواهیم و اردوی تیم را ترک نمی‌کنند.

اصرار زنیت به حفظ سردار آزمون طبیعی است به این خاطر که تیم در ماه‌های آینده درگیر لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد و بدون شک سردار با گل‌های خود در این لیگ می‌تواند آورده‌های بیشتری برای تیم روسی داشته باشد. از سویی گلزنی سردار در این رقابت‌ها موجب افزایش قیمت فروش او شود؛ در این صورت زنیت می‌تواند در تعطیلات زمستانی اقدام جدی تری برای فروش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران انجام دهد.

سران باشگاه زنیت پیش‌بینی کرده‌اند سردار در صورت ادامه روند گلزنی در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند قیمت فروش خود را به ۳۰ تا ۳۵ میلیون یورو نزدیک کند. در این صورت زنیت بهره بیشتری از فروش سردار آزمون خواهد بود. جالب اینکه سردار از این تصمیم راضی است و اصلا اصراری به ترک زنیت ندارد. به این خاطر که جدا از دستمزد خود در ترکیب تیم به خوبی جا افتاده و بیشتر توپ‌ها در حمله به او ختم می‌شود.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...