|

بخوانید :

کدخبر: 70748

در گفت‌وگو با مدیر نمایشگاه صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک‌ها مطرح شد؛

برپایی امتک ۲۰۱۹ با ثبت چند رکورد ویژه

امتک ۲۰۱۹ به زودی با حضور ۱۱۰ شرکت داخلی و نمایندگان برخی شرکت‌های خارجی برگزار خواهد شد.

گسترش‌نیوز - نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک‌ها با نام تجاری «امتک» از تاریخ ۵ الی ۸ آذرماه ۱۳۹۸ و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

مدیر برگزاری این رویداد در گفت‌وگو با گسترش نیوز اظهار کرد: امسال ۱۱۰ شرکت داخلی و نمایندگانی از چند شرکت‌ معتبر خارجی در رویداد سال ۹۸ حضور و مشارکت خواهند داشت. حضور این تعداد مشارکت‌کننده نشان می‌دهد که تا امروز با رشد حدود ۶۰ درصدی در فضای برگزاری مواجه بودیم و البته نکته مهم آنکه حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این دوره چشمگیر بوده است.

سعید رسا تصریح کرد: چندین کارگاه و نشست تخصصی برای این دوره در نظر داریم که برگزاری نشست توجیهی برای سازندگان و توسعه‌دهندگان دستگاه‌های بازی پیرامون حضور در نمایشگاه صنعت تفریحات عراق ازجمله این موارد است. همچنین برپایی یک یا چند سمینار در حوزه استانداردسازی و رعایت اصول بین‌المللی در صنعت تفریحات را نیز در دستور کار داریم.

این کارشناس صنعت نمایشگاهی در ادامه افزود: انجمن‌ها و تشکل‌های مرتبط با صنعت تفریحات امسال تمام قد کنار ما هستند و همین امر باعث شده تا بتوانیم به‌عنوان یک رویداد تخصصی و در شرایطی که رکورد اقتصادی بر صنعت نمایشگاهی کشور حاکم است، رکورد ویژه افزایش متراژ را تا حدود ۶۰ درصد افزایش داده و تمام فضای نمایشگاهی شهر آفتاب را زیرپوشش ببریم.

مدیر برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک‌ها تأکید کرد: شرکت آریا ویژن به‌عنوان برگزارکننده رسمی امتک همواره در طول سال‌های اخیر به توسعه کمی و کیفی تأکید داشته است. در این زمینه صرفاً افزایش متراژ را موردتوجه قرار ندادیم بلکه سعی داریم با رونمایی از چند محصول جدید و تلاش در مسیر برپایی جلسات B۲B برای کلیه مشارکت‌کنندگان به سهم خود، گامی مؤثر در توسعه این صنعت برداریم.

AMTECK9-2019.jpg

رسا در پایان ضمن دعوت از کلیه فعالان مرتبط با صنعت تفریحات برای بازدید از این رویداد نمایشگاهی اظهار کرد: امتک در دو سال گذشته به‌عنوان پربازدید رویداد نمایشگاهی شهر آفتاب با حضور بیش از ۱۵ هزار بازدیدکننده تخصصی و عمومی در هر دوره بوده است. امسال نیز با تأکید بر تبلیغات گسترده و برنامه‌های جذابی که در طول ۴ روز برگزاری روی آنها متمرکز هستیم، تلاش می‌کنیم افتخار میزبانی از بیشترین بازدیدکننده نمایشگاهی را به نام شرکت آریا ویژن ثبت کنیم.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...