|
کدخبر: 176738

بزرگترین نمایشگاه حوزه سلامت ترکیه آغاز به کار کرد

همزمان با افتتاح بیست‌ و هشتمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اوراسیا در استانبول، شرکت‌های دانش بنیان محصولات خود را در زمینه تجهیزات پزشکی عرضه کردند.

نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه حوزه سلامت ترکیه آغاز به کار کرد

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اورسیا (Expomed Eurasia ۲۰۲۱) یکی از بزرگترین و معتبرترین رویدادهای حوزه سلامت است که همه ساله با حضور برترین شرکت‌های جهانی در کشور ترکیه برگزار می‌شود.

این رویداد، امروز چهارشنبه ۱۲ خردادماه و همزمان با روز جهانی نمایشگاه‌ها، در مرکز نمایشگاهی "تویاپ" شهر استانبول افتتاح شد و این رویداد تا روز ۱۴ خردادماه ادامه دارد.

در این نمایشگاه تخصصی، شرکت‌های متعدد فعال در زمینه‌های تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، سیستم‌های عکس‌برداری، آنالیز پزشکی، تشخیص، درمان، محصولات توانبخشی، راه‌حل‌های بیمارستانی، سیستم‌های تصویربرداری هسته‌ای، فناوری‌های تصویربرداری نوری و پلاسما با کیفیت بالا، تجهیزات CCU، تجهیزات تنفسی، تجهیزات چشم‌پزشکی، ونتیلاتور و تجهیزات آزمایشگاهی حضور دارند.

از ایران نیز ۱۴ شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه تجهیزات پزشکی محصولات خود را عرضه کردند.

غلامرضا رضائیان، کارگزار اجرایی پایون ایران در نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اوراسیا از حضور ۱۴ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در این رویداد بین‌المللی خبر داد و گفت: این نمایشگاه با مشارکت بیش از ۳۰۰ شرکت صاحب‌نام در حوزه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی برپا شده است و علاوه بر ایران، شرکت‌هایی از کشورهای آمریکا، کانادا، چین، بلژیک، بریتانیا، سوئیس، روسیه، کره و تایوان حضور دارند.

وی با بیان اینکه پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در راستای توسعه دیپلماسی اقتصادی و صادرات خدمات حوزه پزشکی و سلامت با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در استانبول حضور دارد، خاطر نشان کرد: اوراسیا یکی از برترین رویدادهای دولت ترکیه در حوزه بهداشت و درمان است، به گونه‌ای که این نمایشگاه به منزله فرصتی تلقی می‌شود تا تامین‌کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در سطح جهان، با صاحبان مشاغل در ترکیه و همچنین بازارهای در حال رشد کشورهای همسایه اوراسیا آشنا شوند و به تبادلات تجاری با یکدیگر بپردازند.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...