|
کدخبر: 330545

ستون استقلال در آستانه جدایی

به نظر می‌رسد باشگاه استقلال با جذب دروازه‌بان بوسنیایی دچار مشکل شده است. همچنین شایعاتی مبنی بر مذاکره کاپیتان تیم استقلال با باشگاه تراکتور در دست است.

فوتبال ستون استقلال در آستانه جدایی

بر اساس اطلاعات موجود، پس از مذاکره علیرضا بیرانوند با باشگاه سپاهان، تراکتور از جذب این دروازه‌بان منصرف شد. حال از صبح امروز شنیده می‌شود که باشگاه تراکتور پس از انصراف از خرید بیرانوند، در حال مذاکره با سید حسین حسینی، دروازه‌بان و کاپیتان فصل گذشته استقلال است.

پس از جذب دروازه‌بان بوسنیایی از سوی استقلالی‌ها شائبه اختلاف حسین حسینی با کادر فنی این تیم به وجود آمد و احتمال این داده شد که حسینی فصل آینده در قفس توری این تیم قرار نخواهد گرفت که دروازه‌بان فصل گذشته آبی‌ها با انتشار یک استوری این شائبه‌ها را بیشتر کرد.

گفته می‌شود تمام این مسائل باعث شده باشگاه تراکتور حالا به فکر جذب سید حسین حسینی باشد.

حسینی-استقلال

امیدوارم سرنوشت من و وریا برای حسینی تکرار نشود!

در صورت جدایی سید حسین حسینی باشگاه استقلال باید یک گلر بهتر جذب کند و این خواسته هواداران است. ظهر امروز امیرحسین صادقی، پیشکسوت تیم استقلال در مقابل ساختمان این باشگاه حاضر  و در مورد حواشی و اتفاقات هفته های اخیر باشگاه صحبت کرد.

صادقی درباره آخرین شرایط نقل و انتقالاتی تیم گفت: نقل و انتقالات در دفتر هولدینگ انجام می شود و در باشگاه انجام نمی شود، اما چیزی که من شنیدم اتفاقات خوبی در راه است. سکوت خبری رسانه های باشگاه استقلال عجیب است و من تعجب می کنم چرا جواد نکونام با تمام این اتفاقات سکوت کرده و صحبتی نمی کند چون هواداران نگران هستند.

با انتخابات ریاست جمهوری امیدوارم اگر فعل و انفعالاتی قرار است در هلدینگ خلیج فارس به وجود بیاید، سریعتر انجام شود و امیدوارم کسانی که در باشگاه استقلال هستند هرچه زودتر خبر خوبی به هواداران بدهند تا بتوانیم لیگ و آسیا را خوب شروع کنیم.

او درباره صحبت با جواد نکونام و پیشنهاد برای همکاری با باشگاه استقلال گفت: من تماسی با جواد نکونام و هیچکس دیگر نداشته ام. البته چیزهایی هست که اگر در موردشان صحبت کنم باشگاه استقلال ناراحت می شود و اگر صحبت نکنم هوادار ناراحت می شود. به من قول هیچ سمتی نداده اند و در رسانه ها به دروغ می نویسند که قول به من داده اند.

جواد-نکونام

رویه من مشخص است و اگر کاری از دستم بربیاید برای باشگاه انجام می دهم و در حال حاضر کمکی نمی توانم بکنم و آرزوی موفقیت می کنم. منتظرم ببینم تصمیم نهایی چیست و چه تصمیمی گرفته می شود.

وی ادامه داد: من از لیست آقای نکونام اطلاعی ندارم و لیستی منتشر نشده است.

صادقی درباره وضعیت کاپیتان های این تیم گفت: من مانند همین مسئله و بصورت خفیف تر در سال ۸۹ را تجربه کردم.

با توجه به اتفاقاتی که برای سید حسین حسینی به وجود آمد من شنیده ام که مشکل او در حال حل شدن است و امیدوارم سید در استقلال بماند و مشکلی که برای من، وریا غفوری و آرش برهانی پیش آمد برای حسینی اتفاق نیفتد و امیدوارم باشگاه استقلال تلاش کند تا حسینی را در تیم حفظ کند و اتفاقات خوبی بیافتد.

می دانم باشگاه در تلاش است تا مشکل سید حسین حسینی حل شود و این اتفاق خواهد افتاد. من با خود حسینی در ارتباط بودم و گفت مشکل او در حال حل شدن است و اگر قرار است سید حسین حسینی نماند باشگاه موظف است یک گلر با یک لول بالاتر جذب کند.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها