|

بخوانید :

کدخبر: 288889

پیام باشگاه آلمانی برای ستاره ایرانی

ژاپی آلونسو آنقدر از سردار آزمون ناامید شده بود که در جلسات با مدیر فنی تیم از وی خواسته بود، مقدمات انتقال این مهاجم را به یک تیم جدید مهیا کند.

فوتبال پیام باشگاه آلمانی برای ستاره ایرانی

همه چیز برای فروش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران مهیا شده بود. سردار آزمون خودش می‌گوید حتی شماره پیراهن او در مارسی هم مشخص شده بود اما باشگاه آلمانی در لحظه آخر دست نگه داشت. الان باشگاه آلمانی از اینکه در تعطیلات زمستانی مهاجم ایرانی‌اش را نفروخته نه تنها ناراحت نیست، بلکه خوشحال است و این پیام را به این بازیکن منتقل کرده است.

همه چیز از اعتماد دوباره ژابی آلونسو به سردار آزمون تغییر کرده است. حالا بازیکنی که روی نیمکت می‌نشیند، پاتریک شیک است نه سردار آزمون. بازیکنی که امروز به جای سردار آزمون وارد ترکیب تیم لورکوزن شد.

سردار آزمون بعد از گلزنی به فرایبورگ اینبار به هرتا گل زد و این بار تیمش خوشبختانه با یک نتیجه خوب زمین را ترک کرد. بعد از بازی سرمربی سردار را تحسین کرد.

به نظر می‌رسد سردار به جای ترک بایر همانند دوران حضور در فوتبال روسیه دوران طولانی در بوندس لیگا داشته باشد. او ۷ سال در تیم‌های روسی بازی کرد و بعد پیراهن تیم بایرلورکوزن را به تن کردو این بار شاید تا پایان فوتبالش در بوندس لیگا به بازی اش ادامه دهد.

منبع: خبر ورزشی
  • مبینا ارسالی در

    عکس دختر کفشدوزکی دیدن نقاشی ها که برای درس هست

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...