|

بخوانید :

کدخبر: 286298

جدایی یک فوق ستاره از بارسلونا قطعی شد

جوردی مارتی، خبرنگار کادنا سر کاتالونیا، ضمن ارزیابی عملکرد بارسا در بازار زمستانی ادعا کرد که در تابستان بارسا باید یک بازیکن بزرگ خود را بفروشد تا بتواند بازیکنانی جدید بخرد.

فوتبال جدایی یک فوق ستاره از بارسلونا قطعی شد

بارسلونا علی‌رغم جدایی ممفیس دیپای و هکتور بیرین و نیز بازنشستگی جرارد پیکه نتوانست در زمستان بازیکن جدید بخرد. بارسا به زحمت قرارداد گاوی را ثبت کرد و هنوز نتوانسته قرارداد جدید مارکوس آلونسو و رونالد آرائوخو را ثبت کند.

جوردی مارتی در این رابطه گفت:«تراز مالی بارسلونا حالا مثبت شده و پس از فعل و انفعالات ژانویه، پنج میلیون یورو سود کرده با این حال بارسلونا برای خرید بازیکن در تابستان نیز کار دشواری خواهد داشت و بیشتر از اینکه بازیکن بخرد، باید بازیکن بفروشد. بارسا برای خرید بازیکن و ثبت قراردادها قصد دارد ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون یورو از دستمزدها کم کند و این ممکن نیست مگر با فروش یک بازیکن بسیار بزرگ تیم.»

مارتی ادامه داد:«قطعا یک بازیکن بزرگ که دستمزد بالایی دریافت می کند، در تابستان از بارسا خواهد رفت و با این وجود بارسا نمی تواند خریدهای گرانقیمتی داشته باشد. بارسا همچنین ریسک از دست دادن گاوی را نیز حس می کند. هرچند قرارداد او دیروز ثبت شد ولی اگر قاضی فرجام‌خواهی لالیگا را قبول کند، گاوی در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود.»

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...