|

بخوانید :

کدخبر: 286296

بازگشت ستاره محبوب آبی اناری‌ها

روبرت لواندوفسکی بار دیگر در فهرست بارسا برای یک بازی لالیگا قرار گرفت. آخرین بار او یک ماه پیش برابر اسپانیول در لالیگا بازی کرد.

بارسلونا که این روزها در بهترین فرم قرار دارد و توانسته ضمن فتح سوپرجام، در لالیگا نیز بردهای متوالی کسب کند، امشب در یک بازی معوقه برابر رئال بتیس در بنیتو ویامارین قرار خواهد گرفت. در فهرست اعلام شده توسط ژاوی نام روبرت لواندوفسکی هم دیده می شود.

ستاره لهستانی یک ماه پیش برابر اسپانیول به میدان رفت و سپس به دلیل محرومیت سه بازی متوالی لالیگا برابر اتلتیکو، ختافه و خیرونا را از دست داد. بارسا بدون لوا هر سه بازی را با یک گل پیروز شد و توانست به لطف پنج امتیازی که رئال از دست داد، حاشیه امنیت خود در صدر جدول را بیشتر کند. لوا با ۱۳ گل آقای گل لالیگاست و در مدت محرومیتش در لالیگا برای بارسا در دو بازی سوپرجام و نیز دو بازی کوپا دل ری به میدان رفت.

در فهرست بارسا نام فران تورس هم دیده می‌شد و او نیز پس از یک جلسه محرومیت امشب می‌تواند به میدان برود. نام گاوی هم با شماره ۶ در فهرست به چشم می‌خورد. قرارداد او بالاخره به عنوان بازیکن تیم اول باشگاه ثبت شد و از این پس به جای شماره ۳۰، شماره ۶ را می‌پوشد. در بازی امشب مهمترین غایب بارسا عثمان دمبله است که تا ۵ هفته به دلیل مصدومیت دور از میادین خواهد بود.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...