|

بخوانید :

کدخبر: 285921

گزینه پرسپولیس در لیست سیاه سرمربی!

نام ملی‌پوش ایرانی شارلروا برای دومین هفته پیاپی در فهرست مسابقه این تیم دیده نمی‌شود.

فوتبال گزینه پرسپولیس در لیست سیاه سرمربی!

علی قلی‌زاده که بحث حضورش در لیگ برتر ایران به طور جدی مطرح بود و از سوی دیگر عنوان می‌شد به شدت موردتوجه فرهاد مجیدی و اتحاد کلباء قرار دارد، بخاطر درخواست بالای مبلغ رضایت‌نامه از سوی باشگاه شارلروا در این تیم بلژیکی ماندگار شد، ولی همچنان فرصت بازی پیدا نمی‌کند.

این ملی‌پوش ایرانی که در جام جهانی ۲۰۲۲ یکی از مهره‌های ثابت کارلوس کی‌روش بود، در سه هفته اخیر ژوپیر لیگ بلژیک شرایط عجیبی پیدا کرده و پس از اینکه در یک مسابقه فقط ۴۵ دقیقه در زمین بود و در شروع نیمه دوم تعویض شد، در یک بازی به‌عنوان یار جانشین به زمین رفت و در یک دیدار هم در لیست قرار نگرفت.

علی قلی‌زاده که گفته می‌شود عملکردش در دیدارهای اخیرشان مورد انتقاد فلیس مازو، سرمربی شارلروا بوده، به همین دلیل در مسابقه هفته گذشته برابر کلوب بروژ در فهرست قرار نگرفت که دوری او از لیست بازی‌ها امشب هم برابر رویال یونیون ادامه خواهد داشت.

تیم فوتبال شارلروا از ساعت ۲۳:۱۵ امشب در ورزشگاه دو پایس به مصاف تیم رده دومی رویال یونیون خواهد رفت که علی‌رغم حضور امیرحسین حسین‌زاده در فهرست ابتدایی، نام علی قلی‌زاده دوباره در بلک‌لیست قرار گرفته و در این جمع دیده نمی‌شود.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...