|

بخوانید :

کدخبر: 283967

دومین بمب النصر از رئال می‌آید!

باشگاه النصر به دنبال به خدمت گرفتن ستاره افول کرده رئال مادرید است.

فوتبال دومین بمب النصر از رئال می‌آید!

فوت مرکاتو در این خصوص نوشت: باشگاه النصر عربستان که توانست در فصل نقل و انتقالات زمستانی کریستیانو رونالدو را جذب کند  قصد دارد چهره های بزرگ جدیدی را جذب کند تا با قدرت مضاعف ادامه لیگ را دنبال کند و در لیگ قهرمانان آسیا هم جام قهرمانی را بالای سر برد.

این بار النصر مشتری ادن آزار ستاره گران قیمت اما افول کرده رئال مادرید شده است و در تلاش است تا این بازیکن را در زمستان جذب کند.

هدایت النصر را رودی گارسیا فرانسوی برعهده دارد. این سرمربی سرشناس پیش از این با ادن آزار در فصل ۲۰۱۰-۲۰۱۱ زمانی که  هدایت لیل را برعهده داشت کار کرده است و این باعث شده است تا احتمال حضور آزار در النصر زیاد باشد.

آزار زیر نظر رودی گارسیا بود که چهره شد و بعد از آن راهی چلسی شد و بهترین دوران فوتبالی خود را در این تیم تجربه کرد. آزار اما در رئال مادرید نمایش ناامید کننده‌ای داشته است و باوجود آنکه گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه است اما بیشتر بازی های تیم را به خاطر آسیب دیدگی از دست داده است و اکنون که به شرایط بازی رسیده است نیمکت نشین است و آنچلوتی کمتر به او اعتماد می کند و این باعث شده است تا احتمال جدایی او زیاد باشد.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...