|

بخوانید :

کدخبر: 276588

رونمایی کی روش از سورپرایز ویژه

اخباری که عملکرد تحسین برانگیزی در اکثر هفته‌های این فصل از لیگ برتر داشت به عنوان تنها ورودی جدید در حالی به جمع ملی‌پوشان اضافه شد.

فوتبال رونمایی کی روش از سورپرایز ویژه

دومین اردوی ارزیابی فنی تیم ملی فوتبال ایران در حالی با حضور بازیکنان منتخب داخلی در حال پیگیری است که محمدرضا اخباری دروازه تراکتور تبریز به جمع بازیکنان دوره قبلی اضافه شد تا در کنار علیرضا بیرانوند، سید حسین حسینی و پیام نیازمند برای سفر به کشور قطر تمرین کند.

اخباری که عملکرد تحسین برانگیزی در اکثر هفته‌های این فصل از لیگ برتر داشت به عنوان تنها ورودی جدید در حالی به جمع ملی‌پوشان اضافه شد که کی روش با وجود امیر عابدزاده در تیم پونفرادینا باید دو دروازه‌بان داخلی را برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در لیست قرار دهد.

دعوت از اخباری تهدید جدی برای سه سنگربان تیم ملی ایران است که خطر دور شدن از هواپیمای تیم ملی به مقصد مهم‌ترین تورنمنت ملی سال ۲۰۲۲ را بیشتر از همیشه احساس می‌کنند.

از سوی دیگر آسیب دیدگی بیرانوند از ناحیه کمر شاید دلیلی برای ترس کی روش باشد تا اخباری به عنوان شگفتی در لیست نهایی کی روش قرار بگیرد.

اخباری مانند نیازمند و حسینی ۱۱ گل خورده در ۹ بازی داشته است تا نشان دهد همچون تمام فوتبالیست‌های داخلی حریص بازی کردن مقابل انگلیس، آمریکا و ولز است.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه B گروه جام جهانی ۲۰۲۲ با تیم‌های انگلیس، آمریکا و ولز بازی می‌کند.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...