|

بخوانید :

کدخبر: 276307

تغییر پست امید اول گلزنی استقلال

اخبار رسیده از اردوی استقلال حاکی از آن است که ساپینتو برای دیدار مقابل ذوب آهن حساب ویژه‌ای روی یکی از دو گلزن اصلی تیمش باز کرده تا در اصفهان زمین را با برد ترک کند.

فوتبال تغییر پست امید اول گلزنی استقلال

هم امتیاز شدن سه تیم بالای جدولیِ گل گهر سیرجان، پرسپولیس و استقلال تهران باعث شده تا ساپینتو تاکید ویژه‌ای روی سه امتیاز این بازی داشته باشد تا به هیچ عنوان از رقبای صدرنشین عقب نماند.

از اردوی تیم استقلال خبر می‌رسد سرمربی استقلال صحبت‌های اختصاصی خودش در این باره را با کوین یامگا انجام داده و این احتمال که از ابتدای بازی و یا در خلال برگزاری این مسابقه، محل استقرار این فرانسوی در ترکیب تیم استقلال تغییر کند بسیار زیاد است.

یامگا در بازی‌های گذشته و در اکثر مواقع در پست دفاع راست به میدان رفته اما با این وجود توانسته با سه گل زده بهترین گلزن تیم خودش باشد. یامگا هر سه گل فصل پیش استقلال به ذوب آهن در دیدار رفت و برگشت را نیز به تنهایی به ثمر رساند و از این نظر راه رسیدن به دروازه این تیم را به خوبی می‌شناسد و البته ساپینتو این موضوع را می‌داند. چرا که سرمربی پرتغالی استقلال در ابتدای ورودش به کادر فنی تیم جدیدش تأکید کرد که فیلم همه مسابقات فصل پیش استقلال را با دقت دیده است.

یامگا در فصل جاری جزو بازیکنان ثابت استقلال بوده که در همه مسابقات این تیم از ابتدا در ترکیب ثابت به میدان رفته و با ۷۱۰ دقیقه حضور در ترکیب پس از حسینی و سیلوا بیشترین دقایق بازی برای استقلال را دارد. او همچنین به همراه محمد محبی با زدن سه گل بهترین گلزنان استقلال نیز بشمار می‌روند. از این‌رو به احتمال زیاد در دیدار مقابل ذوب آهن نیز می‌تواند مهره ای تعیین کننده و تاثیرگذار برای استقلال باشد.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...