|

بخوانید :

کدخبر: 273742

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت

سرمربی پرسپولیس که در این فصل نشان داده خیلی علاقه ای به تغییر ترکیب تیمش ندارد برای بازی برابر نفت احتمالا تنها یک بازیکن را نسبت به بازی قبل به ترکیب اضافه خواهد کرد.

فوتبال ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت

پرسپولیس امشب و در هفته ششم لیگ برتر باید به مصاف نفت مسجد سلیمان برود. تیمی که با فصول گذشته‌اش تفاوت‌های زیادی دارد. نفت مسجدسلیمان را همیشه به‌عنوان تیمی دفاعی می‌شناختیم که بیشتر مواقع تلاشش برای گرفتن یک تساوی برابر رقبای قدرتمند بود. اما محمد مهاجری در این فصل چهره ای متفاوت از نفت ساخته است و به همین دلیل این تیم فعلا با ۸ امتیاز در رتبه پنجم قرار دارد.

شاگردان یحیی گل محمدی اما بعد از ۳ پیروزی پی درپی امشب در مسجد سلیمان به دنبال حفظ صدرنشینی خواهند بود. سرمربی پرسپولیس که در این فصل نشان داده خیلی علاقه ای به تغییر ترکیب تیمش ندارد برای بازی برابر نفت احتمالا تنها یک بازیکن را نسبت به بازی قبل به ترکیب اضافه خواهد کرد.

سرخ‌ها مثل ۵ بازی گذشته امشب علیرضا بیرانوند را درون دروازه خواهند داشت و خط دفاعی این تیم هم با حضور پورعلیگنجی-گولسیانی-نعمتی و اسماعیلی فر شکل خواهد گرفت.

در خط میانی سرلک به عنوان هافبک دفاعی  فرمانده سرخ‌ها به میدان خواهد رفت. این در حالی است که سینا اسدبیگی که در بازی قبلی به جای عالیشاه مصدوم به میدان آمد در این بازی هم جایگزین کاپیتان پرسپولیس خواهد شد.

سروش رفیعی به عنون بازیکن آزاد سرخ‌ها کمی جلوتر از دو هافبک میانی سرخ‌ها بازی خواهد کرد و مثلث هجومی سرخ‌ها هم با حضور ترابی، سعید صادقی و لوکادیا شکل خواهد گرفت. این در حالی است که احتمالا سعید صادقی احتمالا بیشتر از ترابی وظیفه کمک به خط میانی را خواهد داشت و شماه ۹ سرخ‌ها قرار است در این بازی زوج مهاجم هلندی باشد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر نفت مسجد سلیمان:

بیرانوند، پورعلی گنجی، گولیسیانی، اسماعیلی فر، نعمتی، سرلک، اسدبیگی، رفیعی، صادقی، ترابی، لوکادیا

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...