|

بخوانید :

کدخبر: 268204

شاه ماهی از تور استقلال پرید

پیوستن بازیکن برزیلی به استقلال منتفی شد.

فوتبال شاه ماهی از تور استقلال پرید

ژان کارلوس بازیکن برزیلی تیم فوتبال نائوچیکو که در دو پنجره نقل و انتقالاتی اخیر به باشگاه استقلال لینک شده بود، در تیمش می ماند و کار انتقال او به جمع شاگردان ساپینتو رسما منتفی شد.

وب سایت ge.globo با انتشار این خبر نوشت: مذاکرات ژان کارلوس، رو به سردی گرایید و هیئت مدیره نائوچیکو به ماندگاری این هافبک اطمینان دارد. آنها تماس با باشگاه ایرانی را تکذیب می کنند و قصد دارند بازیکن شماره ۱۰ را تا پایان قراردادش در سال ۲۰۲۴ حفظ کنند.

ایجنت این بازیکن تماس‌هایی از علاقه استقلال به این بازیکن را به گوش مدیران رساند اما پیشنهاد رسمی ارائه نشد. نائوچیکو روی ایده ماندگاری ژان کار می کند، زیرا هیچ سیگنال مشخصی از سوی مدیران ایرانی وجود نداشت.

مذاکرات برای انتقال ژان توسط دیویدسون اندروز مدیربرنامه این بازیکن با یکی از ایجنت‌های فیفا به نام رضا فیض بخش انجام شد، اما این مذاکرات هرگز بین باشگاه‌ها صورت نگرفت.

نائوچیکو نامه‌ای از طریق مدیربرنامه ژان ارسال و برای صحبت با مدیران استقلال اعلام آمادگی کرد و حتی مبلغی را که مایل به انجام مذاکره است نیز تعیین نمود، اما هرگز پاسخی از سوی تیم ایرانی دریافت نکرد.

به این ترتیب و بدون ارتباط رسمی دو باشگاه و تنها از طریق مذاکرات واسطه‌ها، نائوچیکو هم در دیدار مقابل نووریزونتینو و هم بازی با گرمیو از ژان کارلوس استفاده کرد آن هم در شرایطی که ژان در پایان بازی با نووریزونتینو حال و هوای خداحافظی با چشمانی اشکبار داشت و به همین دلیل روبرتو فرناندز سرمربی این تیم خواستار تعیین وضعیت این بازیکن شد.

ژان-کارلوس

ژان در تمرین روز دوشنبه به دلیل مصدومیت عضلانی شرکت نکرد اما برای دیدار روز یکشنبه آینده برابر چاپکوئنسه مشکلی ندارد. از ابتدای فصل، ژان کارلوس مورد توجه تیم های برزیلی و خارج از کشور بوده است. گرمیو و بوتافوگو برای جذب این هافبک پرس و جوهایی انجام دادند، اما استقلال بود که پیشنهاد رسمی ۶۰۰ هزار دلاری (حدود ۳.۲ میلیون رئال برزیل) را در سه قسط ارائه داد که نائوچیکو از پذیرش آن امتناع کرد.

با این حال، نائوچیکو هنوز به طور کامل جدایی ژان کارلوس را رد نمی کند، زیرا مدیران باشگاه به خوبی می دانند که این هافبک، بازیکن بسیار هدفمندی در بازار نقل و انتقالات است و آماده دریافت پیشنهادات مختلف هستند. ژان تا پایان سال ۲۰۲۴ با تیمبو قرارداد دارد و بند فسخ سه میلیون یورو (تقریباً ۱۸ میلیون رئال برزیل) تعیین شده است.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...