|

بخوانید :

کدخبر: 262393

وینگر تکنیکی لیگ در آستانه استقلالی شدن

مدافع حال حاضر نساجی تصریح کرد که انتقالش قرضی بوده و آخر فصل به استقلال برخواهد گشت.

فوتبال وینگر تکنیکی لیگ در آستانه استقلالی شدن

نساجی مازندران که هفته‌ها به پیروزی نرسیده بود موفق شد در هفته بیست و هشتم هوادار را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. متین کریم زاده یکی از گل‌های این دیدار را به ثمر رساند. وی در مورد این بازی به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر می‌کنم توانستیم بعد از چند هفته به پیروزی برسیم. خیلی به سه امتیاز این بازی نیاز داشتیم. خوشحالم که بالاخره این اتفاق افتاد. این برد را به هواداران خوب و فهیممان تقدیم می‌کنیم.

این بازیکن که گل نساجی را به ثمر رساند ادامه داد: خوشحالم در حالی که به عنوان یار تعویضی به میدان آمدم و در پستی که خیلی وقت بود در آن بازی نکرده بودم توانستم به زمین بروم و گلزنی کنم. واقعا برد شیرینی بود که من هم در آن سهم کوچکی داشتم.

وی که بصورت قرضی از استقلال به نساجی رفته در این خصوص گفت: من در حال حاضر بازیکن استقلال محسوب می‌شوم و انشاالله آخر فصل به جمع این تیم برمی‌گردم ولی فعلا با پیراهن نساجی به میدان می‌روم و با تمام تعصبم برای این تیم می‌جنگم.

کریم زاده درباره قهرمانی استقلال عنوان کرد: واقعا خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد و به هواداران استقلال تبریک می‌گویم. باید از سپاهانی‌ها هم تشکر کنم که پرسپولیس را شکست دادند و استقلال توانست به قهرمانی برسد که به نظرم حق این تیم و هوادارانش بود.

او در پایان در خصوص دیدار نساجی مقابل ذوب آهن در هفته آینده افزود: کار سختی در برابر تیم آقای تارتار داریم ولی با تمام قوا به میدان خواهیم رفت تا با توجه به انگیزه‌ای که داریم یک پیروزی دیگر در روزهای پایانی لیگ به هوادارانمان هدیه دهیم.

منبع: ایسکانیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...