|

بخوانید :

کدخبر: 218295

صدر جدول لیگ برتر زرد شد

نتایج دیدارهای پایانی هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر، تغییراتی در جدول رده‌بندی ایجاد کرد که بی‌شک مهمترین آن صدرنشینی سپاهان بود.

فوتبال صدر جدول لیگ برتر زرد شد

در ادامه دیدارهای هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر امروز (پنجشنبه) چهار دیدار برگزار شد. در حساس‌ترین دیدار هفته که می‌توانست در بالای جدول جایگاه‌ها را تغییر دهد، پرسپولیس در خانه میزبان سپاهان بود و دو تیم برای کسب پیروزی و رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کردند که سپاهان در این دیدار موفق‌تر عمل کرد و ۲ بر صفر برد تا صدر جدول را طلایی کند. تیم ماشین‌سازی هم با برد مقتدرانه ۴ بر ۲ مقابل شاهین شهرداری بوشهر در خانه شش امتیازی شد و به رتبه دهم جدول رسید.

براساس این گزارش، تساوی امروز فولاد و پیکان شرایط دو تیم را چندان تغییر نداد که فولاد با شش امتیاز در رتبه نهم ایستاد و پیکان پنج امتیازی در رتبه یازدهم قرار گرفت.

در یکی دیگر از دیدارهای حساس هفته، ذوب‌آهن و استقلال امید داشتند با کسب اولین پیروزی خود در این هفته جایگاه خود را در جدول ارتقا بدهند، با این حال تلاش دو تیم فایده‌ای نداشت و استقلال دو بار پیروزی را با تساوی عوض کرد که البته همین یک امتیاز یک رتبه جایگاه آبی‌پوشان را تغییر داد تا آنها به مکان چهاردهم جدول برسند. ذوب‌آهن نیز با چهار امتیاز در رتبه سیزدهم قرار گرفت.

نتایج دیدارهای برگزار شده هفته پنجم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

سایپا صفر - تراکتور تبریز یک

گل‌گهر سیرجان صفر - صنعت نفت آبادان یک

نفت مسجدسلیمان یک - شهر خودرو یک

پارس جنوبی جم ۲ - نساجی مازندران ۲

پرسپولیس صفر - سپاهان ۲

ماشین‌سازی ۴ - شاهین شهرداری ۲

فولاد صفر - پیکان صفر

ذوب‌آهن ۲ - استقلال ۲

جدول رده‌بندی لیگ برتر در زیر آمده است:

لیگ-برتر

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...