|
کدخبر: 173038

آل کثیر باید محروم شود!

عباس سرخاب ، پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص دربی گفت : گلزن پرسپولیس قبلاً هم به خاطر شادی گل‌هایش محروم شده بود و در این بازی هم حرکت زشتی بعد از گلزنی انجام داد ، کمیته انضباطی باید به این شادی گل ورود کند.

تیم فوتبال استقلال در شبی که شکست برای آنها تبعات سنگینی در بر داشت، مقابل پرسپولیس در دربی بزرگ تهران با یک گل شکست خوردند که همین نتیجه باعث شد تا رده پنجم جدول سقوط کنند.

 

عباس سرخاب ، پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص دربی گفت : گلزن پرسپولیس قبلاً هم به خاطر شادی گل‌هایش محروم شده بود و در این بازی هم حرکت زشتی بعد از گلزنی انجام داد ، کمیته انضباطی باید به این شادی گل ورود کند.

در خصوص این بازی و اتفاقات آن عباس سرخاب مهاجم پیشین آبی پوشان  گفت:

    با جرات می‌گویم استقلال به لحاظ فوتبالی در این بازی شکست نخورد و فوتبالی به مراتب بهتر از حریف خود ارائه داد. اما مدافعان این تیم تنها یک بار در بازی تمرکز شان را از دست دادند و دو مهاجم پرسپولیس بهترین استفاده را از این موقعیت برده تا تیم شان را به پیروزی برسانند.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت:

    در چنین دیدارهای بزرگی مدافعان باید در همه ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشند و حتی یک لحظه غفلت و بر هم خوردن تمرکز نتیجه‌اش همین می‌شود که امروز برای استقلال مشاهده می‌کنیم.

وی در خصوص داوری و اتفاقات و حواشی آن گفت:

    آقای اکبریان در این بازی یک اشتباه بزرگ و چندین اشتباه کوچک‌تر داشت که همه‌اش به ضرر استقلال بود و همین اشتباهات بود که باعث شد بازیکنان ما عصبی شده و در دقایقی هم تمرکزشان را از دست بدهند. نگرفتن پنالتی هم که یک اشتباه غیر قابل بخشش بود. برای همین می‌توان گفت اشتباهات داوری در تعیین این نتیجه نقش داشت.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به اتفاقات پایان بازی گفت:

    این درگیری‌ها در شان فوتبال نیست و خیلی وقت است در دنیا چنین صحنه‌هایی دیده نمی‌شود. متاسفانه تنش‌ها در جریان بازی بود و باعث شد در پایان بازی این درگیری‌ها پیش آید. پرسپولیسی‌ها در دیدار قبلی شان هم بعد از سوت پایان با بازیکنان سپاهان درگیر شدند و این اتفاق بعد از دربی هم تکرار شد. هیچکس هم به شادی عجیب گلزن پرسپولیس اشاره نکرد.

عباس سرخاب گفت:

    گلزن پرسپولیس قبلاً هم به خاطر شادی گل‌هایش محروم شده بود و در این بازی هم حرکت زشتی بعد از گلزنی انجام داد که خیلی‌ها آن را نمی‌بینند اما حرکت بهزاد غلامپور را می‌بینند. کمیته انضباطی باید به این شادی گل ورود کرده و اجازه ندهد بازیکنان در چنین دیدارهایی که بستر جنجال در آن فراهم است با حرکات خود بازیکنان و هواداران تیم‌های مقابل را تحریک کنند.

منبع: پارس فوتبال
  • نسترن ارسالی در

    برای چی باید ال کثیر محروم بشود؟ال کثیر بازیکن خوبی هستش نباید محروم بشود؟شما اگه دربی رو باخته اید ؟دیگه نباید به فکر دربی باشید ؟همیشه باید ادم به قول اقای مطهری لیوان پر اب رو در نظر بگیره؟نگه لیوان نصفه اب رو در نظر بگیره؟چونکه اصلا کار درستی نیستش به نظر من ال کثیر نباید محروم بشود؟به خاطر اینکه گل شادی اش رو نشون داد؟گفتش که من به خاطر تیم پرسپولیس برگشته ام واصلا روی نیمکت استقلال هم ال کثیر نرفت ؟ داور هم حق به جانبه قضاوت کرد؟ عزیزای من الان هم که لیگ ها تعطیل هستش وباید به فکر تیم ملی کشور مون باشیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...