|
کدخبر: 168918

ماجرای فروش باشگاه آرسنال چیست؟

استن کرونکه، مالک آمریکایی آرسنال، طی بیانیه ای هرگونه شایعه فروش این باشگاه را تکذیب کرد.

باشگاه آرسنال در چند فصل اخیر هرگز اوضاع خوبی را تجربه نکرده است و به نوعی صبر هواداران این تیم از نتایج نه چندان خوب توپچی ها تمام شده است؛ از طرفی بسیاری از آنها دلیل این نتایج را ضعف های مدیریتی مالک آمریکایی باشگاه تلقی می کند.

روز جمعه بود که هواداران آرسنال به شکل جدی اعتراض خود را نسبت استن کرونکه ابراز کردند و با تجمع در اطراف ورزشگاه امارات خواهان خروج این آمریکایی و پسرش از باشگاه شدند.

از طرف دیگر بعد از اتفاقات رخ داده و تجمع هواداران آرسنال شایعاتی در رابطه با احتمال واگذاری سهام این باشگاه توسط کرونکه به گوش رسید؛ موضوعی که حالا طی بیانیه ای توسط این مالک آمریکایی و پسرش تکذیب شده است.

در این بیانیه آمده است: "در روزهای اخیر ما گمانه زنی های رسانه ها در مورد پیشنهاد احتمالی برای فروش باشگاه آرسنال را مشاهده کردیم. ما ۱۰۰درصد به آرسنال متعهد هستیم و هیچ سهمی را در این باشگاه نمی فروشیم.  ما هیچ پیشنهادی دریافت نکرده ایم و به هیچ پیشنهادی هم توجه نخواهیم کرد.

آرزوی ما برای آرسنال همچنان رقابت برای کسب بزرگترین جام هاست و تمرکز ما بر روی بهبود رقابت در زمین برای رسیدن به این هدف است."

همچنین اتلتیک مدعی شده که کرونکه امروز در تماس تصویری که با اعضای باشگاه آرسنال داشته به آنها خبر داده که هیچ برنامه ای برای فروش باشگاه ندارد.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...