|
کدخبر: 162726

بازی الاهلی - استقلال با حضور تماشاگر انجام می شود؟

رسانه الشبابیة عربستان خبر داد که هواداران عربستانی به بازگشت به استادیوم ها در لیگ قهرمانان آسیا، نزدیک هستند.

با وجود اینکه وزارت ورزش عربستان اعلام کرده بود که هواداران فوتبال در عربستان می توانند پس از پایان ماه مبارک رمضان و در ماه شوال به استادیوم ها بازگردند، اکنون رسانه های عربستانی از تلاش و رایزنی مسئولین ورزشی این کشور برای حضور تماشاگران در استادیوم ها در خلال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا خبر می دهند.

به نظر می رسد عربستانی در تلاش هستند تا از فرصت میزبانی به دست آمده، نهایت بهره را ببرند و اکنون رسانه الشبابیة خبر داده است که هواداران فوتبال در این کشور نزدیک به بازگشت به استادیوم ها در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

الشبابیة نوشته است که کنفدراسیون فوتبال آسیا تمایل دارد تا با بازگشت درصد مشخصی از هواداران عربستانی به ورزشگاه ها موافقت کند به شرطی که این افراد سند تزریق واکسن کرونا را در دست داشته باشند و دوزهای این واکسن را مصرف کرده باشند.

این رسانه نوشته است که قرار است در هر دو شهر ریاض و جده تماشاگرانی که برگه تزریق واکسن کرونا را در دست دارند، برای تماشای دیدارهای الهلال، النصر و الاهلی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به استادیوم ها وارد شوند.

روز گذشته و در جریان دیدار تیم های ملی عربستان و فلسطین، تماشاگران مجوز حضور ۴۰ درصدی از ظرفیت کل استادیوم مرسول پارک را به دست آورده بودند و پس از گذشت بیش از یک سال، هواداران موفق به حضور در استادیوم های عربستان شدند و اکنون در صورت صدور مجوز درصد خاصی از ورزشگاه های این کشور، بازی های استقلال در این کشور با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد که این مسئله می تواند کار شاگردان مجیدی را در مقابل الاهلی سخت کند.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...