|
کدخبر: 155214

بهترین گلزن تاریخ منچسترسیتی در آستانه ترک اتحاد

تایمز مدعی شد سرخیو آگوئرو وضعیت کاملا مبهمی در منچستر سیتی دارد و شرایط به گونه ای رقم خورده که او حالا در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.

بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچستر سیتی یعنی سرخیو آگوئرو آخرین فصل حضور خود در این تیم را تجربه می‌کند و از طرف دیگر هیچ نشانه ای در رابطه با تمدید قرارداد او مشاهده نمی شود.

مهاجم آرژانتینی طی ماه های گذشته دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و اخیراً به کرونا نیز مبتلا شد. در واقع بسیاری از گزارش‌ها در انگلیس حاکی از آن است که او به پایان همکاری خود با سیتیزن ها بسیار نزدیک شده است.

در همین ارتباط نشریه تایمز انگلیس به نقل از سرخیو آگوئرو ادعا کرده که این ستاره آرژانتینی نمی داند در پایان فصل چه اتفاقی رقم خواهد خورد و آیا در جمع سیتیزن ها باقی خواهد ماند یا خیر. در واقع مهاجم ۳۲ ساله تایید کرده که هرگز قصد بازنشستگی ندارد اما در عین حال اضافه کرده که نمی داند در سیتی خواهد ماند یا نه؛ موضوعی که اکنون وضعیت او را در مبهم ترین شکل ممکن قرار داده و به نظر می رسد که آگوئرو را در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.

گفتنی است طی هفته های اخیر برخی شایعات درباره علاقه بارسلونا به جذب سرخیو آگوئرو مطرح شد و گفته می‌شود که خود این بازیکن نیز از حضور در نوکمپ استقبال می کند.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...